silcarebolt

Regisztráció dátuma: 2016. június 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon
2019. október 16.

Nem csökkentette a hajhullást, az illata sem tetszik, bár elviselném, ha használna, de sajnos nekem pénzkidobás volt.

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up
2019. október 16.

Az itteni véleményeket olvasva vettem egyet, mert amit használni szoktam már nem kapható. Nekem igzából nem jött be, bár csak a saját szivacsával használtam és lehet egy másikkal jobban működne, de ezzel a szivaccsal nem tudom szépen eldolgozni és nagyon csúnyán beleül a pórusokba.
UPDATE:
más szivaccsal nagyon jól működik, azóta is csak ezt (illetve a kék színű párját) használom.

Nivea Urban Skin Detox 3in1 Agyagos Arclemosó

Nivea Urban Skin Detox 3in1 Agyagos Arclemosó
2019. június 18.

Először arcmaszkként próbáltam ki, nagyjából 10 percig hagytam az arcomon. Nem okozott semmilyen irritációt, lemosás után friss és matt lett az arcbőröm. Hetente kétszer használom maszkként.

Arcradírként is nagyon bevált, pont elég erősek a radírozó szemcsék ahhoz, hogy érezzem a radírozást, de nem annyira erősek, hogy karcolják a bőrömet. Pont az ilyen radírokat szeretem. Nagyon jól eltávolítja az elhalt hámsejteket, a mattító hatása radírként is tapasztalható. Mivel annyira nem dúrvák a radírozó szemcsék, hetente többször is használható.

Arclemosóként ritkábban használom, jobban szeretek több időt adni arra, hogy kifejtse a hatását. Arclemosóként nem éreztem maximálisan tisztának a bőrömet utána.
5/4 csillagot adok az arctisztítónak, mert a mattító hatása tarthatna tovább, illetve a fekete színe miatt, amit nehezebb lemosni.