sildicow

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 15.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++
2021. május 4.

Anyukámnak vettem, enyhén rosaceás, kipirosodásra hajlamos a bőre, gondoltam, jó lesz neki. Hát nem, elmondása szerint felkenés után égő érzést tapasztalt. Kipróbáltam én is, kipirosodás szempontjából enyhébb eset vagyok nála, inkább pattanások utáni foltjaim vannak. Sajnos nekem is bizsergett tőle az arcom, nem volt kellemes érzés. Kifejezetten fehér bőrű vagyok, nem is spóroltam az adaggal és látszott, hogy valami fehér cuccal kentem be az arcom. Zsíros érzetet legalább nem hagyott, így elképzelhető, hogy smink mellett jó lehet.

The Ordinary Amino Acids + B5

The Ordinary Amino Acids + B5
2020. szeptember 1.

Ha csak egy terméket kellene választanom a TO-tól ez lenne az. Nem azért, mert a többi ne lenne hatásos, de ezt minden nap, minden napszakban tudnám locsolni magamra, annyira könnyű és jól kombinálható más hatóanyagokkal is. Rendszeres használat mellett is megvan még a bizsergető érzés, de nem olyan, ami pirosságot okozna. Azon túl, hogy javítja a hidratáltságot, érezhetően tömörebb is a bőröm. Kb. háromszor vettem már újra.

Hylamide Booster Pore Flush

Hylamide Booster Pore Flush
2020. július 30.

Nyáron, különösen a melegebb napokon használom reggel, hogy nappal ne folyjon le az arcomról, amit rákenek. Van, hogy TO C-vitamin port is keverek bele, elvileg nincs ütköző összetevő. A célra nekem tökéletesen bevált, teljesíti azt, amiért tartom, már a második flakont fogyasztom belőle.
Az is igaz, hogy nem ettől az egy terméktől várom, hogy a bőröm ne zsírosodjon és a pórusaim is rendben legyenek - ezekre a problémákra egy jó rutin kell BHA-val, niacinamiddal, megfelelő hidratálással és fényvédelemmel. Nyári melegben szimplán ezt viseli jól az arcom, de nem mondanám, hogy önmagában csodaszer.

4 ÖSSZETEVŐ