sildicow

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 15.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Paula's Choice Clinical 0,3% Retinol + 2% Bakuchiol Treatment

Paula's Choice Clinical 0,3% Retinol + 2% Bakuchiol Treatment
2023. november 27.

Ez lett a kedvenc retinol szérumom, a használata mellett másnap reggelre simább, nyugisabb bőrrel ébredek. Jóval drágább, mint a G&G, de pirosságot emellett egyáltalán nem érzékelek. Általában 2-3 naponta használom, mert hámlasztóval, azelain savval nem kombinálnám egy rutinban, tegye csak a dolgát egyedül vagy niacinamide szérummal.

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++
2021. május 4.

Anyukámnak vettem, enyhén rosaceás, kipirosodásra hajlamos a bőre, gondoltam, jó lesz neki. Hát nem, elmondása szerint felkenés után égő érzést tapasztalt. Kipróbáltam én is, kipirosodás szempontjából enyhébb eset vagyok nála, inkább pattanások utáni foltjaim vannak. Sajnos nekem is bizsergett tőle az arcom, nem volt kellemes érzés. Kifejezetten fehér bőrű vagyok, nem is spóroltam az adaggal és látszott, hogy valami fehér cuccal kentem be az arcom. Zsíros érzetet legalább nem hagyott, így elképzelhető, hogy smink mellett jó lehet.

The Ordinary Amino Acids + B5

The Ordinary Amino Acids + B5
2020. szeptember 1.

Ha csak egy terméket kellene választanom a TO-tól ez lenne az. Nem azért, mert a többi ne lenne hatásos, de ezt minden nap, minden napszakban tudnám locsolni magamra, annyira könnyű és jól kombinálható más hatóanyagokkal is. Rendszeres használat mellett is megvan még a bizsergető érzés, de nem olyan, ami pirosságot okozna. Azon túl, hogy javítja a hidratáltságot, érezhetően tömörebb is a bőröm. Kb. háromszor vettem már újra.

4 ÖSSZETEVŐ

Bismuth Subgallate Kockázat: