sildicow

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 15.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Hylamide Booster Pore Flush

Hylamide Booster Pore Flush
2020. július 30.

Nyáron, különösen a melegebb napokon használom reggel, hogy nappal ne folyjon le az arcomról, amit rákenek. Van, hogy TO C-vitamin port is keverek bele, elvileg nincs ütköző összetevő. A célra nekem tökéletesen bevált, teljesíti azt, amiért tartom, már a második flakont fogyasztom belőle.
Az is igaz, hogy nem ettől az egy terméktől várom, hogy a bőröm ne zsírosodjon és a pórusaim is rendben legyenek - ezekre a problémákra egy jó rutin kell BHA-val, niacinamiddal, megfelelő hidratálással és fényvédelemmel. Nyári melegben szimplán ezt viseli jól az arcom, de nem mondanám, hogy önmagában csodaszer.

Fleur De Lin Arclemosó Mandulaolaj

Fleur De Lin Arclemosó Mandulaolaj
2020. július 1.

Magában (micellás víz helyett) zsíros bőrűként még nem mertem használni, ezért inkább a két lépéses arctisztítás első, olajos fázis lépéseként használom. Kevés is elég belőle, jól leszedi a sminket, viszont nem mindegy, hogy utána milyen lemosót használok. Hidratáló lemosóval (zöld Cerave) nem tudom maradéktalanul leszedni, csak kicsit komolyabb, gélesebb lemosóval (babafürdető). Csupán ezért az 1 csillag levonás.

Fabulon Naptej SPF30

Fabulon Naptej SPF30
2019. június 26.

Nem komoly vízparti vagy hétvégi kiruccanásokhoz vettem, csak ahhoz, hogy a nyári délutánokon hazafelé bringázásokkor védje a karjaimat a naptól. Valami olcsóbb drogériás kategóriát kerestem, ami alkoholmentes.
Az ára és az alkoholmentessége miatt kap tőlem két csillagot. Amúgy nem érzem, hogy megfelelően védene, hiába kenem be a karjaimat alaposan (közvetlen indulás előtt kizárt, hogy lekopjon és a karjaimra nem is izzadok), mégis látszik, hogy szeplőszerű napfoltok jelennek meg az alkaromon. Emellett még ragacsos is, muszáj utána alaposan kezet mosni, ráadásul a fekete nadrágjaimat is jól összekeni, ha tekerés után esetleg még leülök, teszek-veszek.

4 ÖSSZETEVŐ