silence

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 18.
Bőrtípus: -

Megnézem

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP
2019. november 2.

Amikor kiadták ezt az illatot, először nem figyeltem fel rá, de itt a KM-en nagyon megosztó véleményeket kapott, és az illatjegyei is tetszettek, ezért idővel felkeltette az én érdeklődésemet is.
Mivel ezek a nagyon megosztó, és nem mindennapi parfümök nekem általában tetszeni szoktak, így szinte biztos voltam abban, hogy ezzel a Gucci Mémorie-vel is így leszek...... hááát, nagyon mellélőttem!
Müllerben sikerült megillatolnom; először csak papírcsíkon, aztán - mivel nem tetszett papíron - adva neki még egy esélyt, csuklón tesztelve.
Én kimondottan szeretem a gyógynövényes illatokat..... unisex illatok szintén jöhetnek..... és a retro illatvilággal sincs semmi bajom.
De ez???? Ez se nem gyógynövényes, se nem retro! Bárhogyan is keresem a szavakat, rajtam egyszerűen: büdös!!! Millió elnézést kérek a kedvelőitől!!!! 🙊
Bárhogy is próbáltam a jó oldalát nézni, nem találtam! Ez az illat rajtam olyanná válik, mint a másnapos, megposhadt és bezöldült kamillatea, amit elfelejtettünk meginni! 😖
Az egész illatélmény olyan volt, mint egy ódon várkastély, pókhálós, sötét termekkel, dohos szagú falakkal..... 🤥
Lehet, hogy csak rajtam viselkedett ennyire szörnyen, de én inkább nem akarok vele újra találkozni.

The Body Shop Berry Bon Bon Kézkrém

The Body Shop Berry Bon Bon Kézkrém
2019. november 2.

A Berry Bon Bon tusfürdővel és testvajjal együtt vásároltam még tavaly télen.
Mindhármat nagyon szerettem!
Ez az édes, piros gyümölcsös, cukros illat nagy kedvencemmé vált.
Jó hidratáló hatású volt, kevés mennyiség is elég volt belőle, minden szempontból teljesítette, amit vártam tőle....
Sajnálom, hogy csak limitált kiadás volt és az idén már nem gyártják újra :-(

The Body Shop Berry Bon Bon Testvaj

The Body Shop Berry Bon Bon Testvaj
2019. november 2.

A Berry Bon Bon tusfürdővel együtt használtam tavaly télen, imádtam, utolsó cseppig élvezettel kenegettem.
Nekem nagyon tetszett ez az édes, piros gyümölcsös illat, hosszú ideig érezni lehetett az illatát, a hidratáló hatása pedig verhetetlen volt!
Télen egyébként is szeretek inkább testvajat használni, mert ezek mellett tuti nem szárad ki a bőröm!
Sajnálom, hogy csak limitált kiadás volt :-(