silence

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 18.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Byron Parfums the Chronic

Byron Parfums the Chronic
2021. december 29.

Nagyon szeretem a Byron parfümöket, a Mula Mula és a Mula Rouge Extreme változata is évek óta nagy kedvencem, most pedig úgy éreztem, itt az ideje, hogy beszerezzem ezt a The Chronic testvérkét is.
A reformulálás során új ruhácskát kaptak ezek a finomságok, így ezt a The Chronic változatot most egy szuper modern, gyönyörű, kék üvegcsében vásárolhatjuk meg, ami egy kipárnázott díszdobozban lapul.
Maga az illat bódító és függőséget okozó, édes, meleg, fűszeres remekmű!
Nagyon ínyenc összetétel, karamellszerű édességgel, krémes, lágyan körbeburkoló borostyánnal, kifújáskor enyhén mentás, üde felhanggal (ami valójában nincs benne, valószínű a bors játszik csak az érzékeimmel), gyönyörű fahéjas és rágógumis árnyalattal, majd szantálos, pézsmás leszáradással.
Szerintem hasonlít a Mula Mula testvérkéjére, főként a gourmand jegyek tekintetében.
Továbbá, az “aktív szakaszban” Kilian Love Don’t Be Shy illata is be-beugrik róla, a leszáradás után pedig Alien Essence Absolue hasonlóság villan fel bennem.
Hatalmas teljesítményű illat, gigantikus hatósugárral, egész napos tartóssággal.
Hideg napokra / hónapokra a lehető legtökéletesebb választás!
Isteni illat, rendesen rá is függtem az utóbbi, cidris időkben…..!!!

Gillette Satin Care Sensitive Skin Borotvazselé

Gillette Satin Care Sensitive Skin Borotvazselé
2021. december 21.

Kedvenc borotvazselém!
Fantasztikus termék, használatával elkerülhető a bőr kipirosodása, kipattogzása, puha és selymes bőrt eredményez.
Egész picike (kb. mogyorónyi mennyiség) elég egy nagyobb területre, mert a kinyomáskor zselés állag pillanatok alatt kb. 5-szörösére felduzzad, felhabzik.
Kellemes illata van, jól csúszik rajta a borotva, nem okoz bőrirritációt, sőt, az én extrém száraz, és érzékeny bőröm szinte megújul: selymes, jól hidatált, pihe-puha bababőröm lesz tőle.
A kis mennyiséget igénylő használat miatt nagyon gazdaságos, nálam kb. fél évig tuti kitart egy tubus.
Próbáltam már többféle borotvahabot, - zselét, de ez veri mindet!
Sokszor újravásároltam már és ezután is ezt részesítem előnyben, amikor borotvazselére van szükségem.

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Roll-On

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Roll-On
2021. december 21.

Nem vagyok túl izzadós fajta és nincsenek nagy igényeim egy golyós dezodorral kapcsolatban, csak hogy védje ki a kellemetlen szagokat, ne okozzon allergiát, és ne hagyjon nyomot a ruhákon.
Ez a dezodor ezeknek a kívánságaimnak teljes mértékben megfelel, ráadásul nagyon kellemes, körtés illata van.
Többször újravásároltam már és szívesen veszem ezután is bármikor……..

1 ÖSSZETEVŐ