silentmobiusvox

Regisztráció dátuma: 2011. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Urea Kézkrém (régi)

Balea Urea Kézkrém (régi)
2016. május 25.

Többször újravásároltam, nekem ez a krém a baleás kézkémek leg-legje.
Naponta többször is bekenem a kezem (más kézkrémnél dettó), azonnal ápol és hidratál, engem már az illata sem zavar :)
A nagy kiszerelését az irodában, a kicsit pedig a táskámban tartom, csak ajánlani tudom.

Oriflame Giordani Gold Krémes Szemhéjárnyaló

Oriflame Giordani Gold Krémes Szemhéjárnyaló
2016. május 25.

A Crystal Taupe és a Bronzed Burgundy árnyalatokat vásároltam meg gyors egymásutánban, és nagyon elégedett vagyok, ár-érték arányban teljesen rendben van. Meglepő módon remekül ki tudom használni a hozzá tartozó ványadt kis ecsetet :o
Még csak alappal próbáltam (én semmit se bízok a véletlenre :D), reggeltől-estig nem igazán vettem észre, hogy elmoccanna, de még csak most jön az igazi kihívás, a 30+ fokok ... :D
Szerintem nagyjából ugyanazt tudja, mint a Maybelline Color Tattoo árnyalói (amiket szintén elfogultan imádok), csak ezt ki lehet fogni nagyon akciósan is :)

aussie Miracle Moist Sampon

aussie Miracle Moist Sampon
2015. január 15.

-Off: Olvasgatva a véleményeket halkan azért megjegyezném, hogy SEMMILYEN sampont nem kellene közvetlenül (pláne nem érzékeny, sebes, stb.) fejbőrre hígítás nélkül felkenni... :) Off vége.-
Egy barátnőm ajánlására próbáltam ki az Aussie termékcsaládot, akivel hasonló hajzattal rendelkezünk (alapvető természete a hajunknak, hogy erős, egészséges, de hajlamos a szárazságra). Kicsit fanyalogtam az összetevőlista láttán, de kuponnal kedvezményesen juthattam hozzá, így beruháztam egyre. Ez volt tavaly nyáron.. :) Azóta kupon nélkül is újravásároltam :D
A kiszerelése miatt gazdaságosan adagolható, minőségi a csomagolása, a design egyszerű, nagyon jól eltalálták. Na meg ez a szöveg, "a bit unhappy" :D
Az illata szerintem fantasztikus, üdítő hatású, jó érzés vele hajat mosni. De persze ez nagyon relatív, kinek mi a jó illat... :) Tény, hogy nagyon erős, tolakodó gyümölcsös rágógumi illata van, nem illan el a hajból pillanatok alatt.
A hajam alapból könnyen kezelhető, de ezzel a samponnal (a hozzá illő balzsammal kombinálva) érezhetően hidratáltabb, a telet is sokkal jobban viselte mint máskor, nem törik száz ágra a vége, és a festett hajammal is remek maradt a viszony, szépen, egyenletesen kopunk (bár ez nyilván nem csak ennek a terméknek az érdeme). Nyilván használok pakolást, balzsamot, kondicionálót stb., de biztos vagyok benne, hogy oroszlánrésze van az aussienak abban, hogy hónapok óta kiváló állapotban és hangulatban vagyunk a hajammal.
Biztosan nem cserélem le egyhamar, drogériás viszonylatban egyszerűen nem találtam ennél a samponnál jobbat.

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ