silentmobiusvox

Regisztráció dátuma: 2011. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Urea Kézkrém (régi)

Balea Urea Kézkrém (régi)
2016. május 25.

Többször újravásároltam, nekem ez a krém a baleás kézkémek leg-legje.
Naponta többször is bekenem a kezem (más kézkrémnél dettó), azonnal ápol és hidratál, engem már az illata sem zavar :)
A nagy kiszerelését az irodában, a kicsit pedig a táskámban tartom, csak ajánlani tudom.

Oriflame Giordani Gold Krémes Szemhéjárnyaló

Oriflame Giordani Gold Krémes Szemhéjárnyaló
2016. május 25.

A Crystal Taupe és a Bronzed Burgundy árnyalatokat vásároltam meg gyors egymásutánban, és nagyon elégedett vagyok, ár-érték arányban teljesen rendben van. Meglepő módon remekül ki tudom használni a hozzá tartozó ványadt kis ecsetet :o
Még csak alappal próbáltam (én semmit se bízok a véletlenre :D), reggeltől-estig nem igazán vettem észre, hogy elmoccanna, de még csak most jön az igazi kihívás, a 30+ fokok ... :D
Szerintem nagyjából ugyanazt tudja, mint a Maybelline Color Tattoo árnyalói (amiket szintén elfogultan imádok), csak ezt ki lehet fogni nagyon akciósan is :)

Nature Cookta VCO Kókuszolaj

Nature Cookta VCO Kókuszolaj
2016. március 8.

2013 nagy felfedezése volt nekem a kókuszolaj, ezzel a márkával kezdtem, és úgy érzem, hűséges maradok hozzá (piacon beszerezhető nálunk :)). Leginkább hajápolásra használom, a legtökéletesebb pakolás! Egész éjszakára fent hagyom a hajamon és a fejbőrömön, a kimosása a derékig érő hajból nem fél órás művelet (mint a ricinusnál...), már vizesen is bonthatóak a tincsek, nem gubancolódik, és hát... Gyönyörű a hajam! Ápolt, kókuszillatú (de tényleg és nagyon) és fényes, hidratált.
Kipróbáltam gyantázás után is, konkrétan leoldja a ragacsot (ellentétben az olívaolajjal pl.), és gyönyörűen leviszi a vörösséget.
Egyelőre az arcápolási rutinba nem illesztettem bele maradéktalanul, majd update-elek, ha arról is tudok áradozni :D
Csak szuperlatívuszokban tudok beszélni a kókuszolajról, mindenkinek ajánlom :)

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ