silver

Regisztráció dátuma: 2013. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Lancôme La Vie Est Belle L'Éclat L'Eau De Toilette

Lancôme La Vie Est Belle L'Éclat L'Eau De Toilette
2019. október 19.

Talán ha nem az ezredik flankerként adták volna ki, hanem teljesen új név alatt, akkor más fogadtatásban részesült volna. De mindegy is. Számomra ez az összes LVEB-et lekörözi. Pont az a bizonyos szőlőillatú szájfényre/rágóra emlékeztető narancsvirág varázsolt el benne. Nagyon finom légies, virágos és édes, mégsem fog senkinek fejfájást okozni. 1 fújást szoktam belőle a hajamba. Egyszerűen tökéletes. Hogy összehasonlítási alapot adjak, az egyik kedvenc parfümöm a Dior Poison Girl, csak az melegben kicsit sok.

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál
2019. szeptember 25.

Ezzel a spirállal "csaltam meg" 6 év után a jó öreg Lovely-t :) De hogy megérte-e? Ööö... A kefe hatalmas, alig tudok manőverezni vele - mélyen ülő szeműeknek egyáltalán nem ajánlom. A festék összetapasztja a pilláimat, a nap során pedig kenődik és pereg. Igazából ez így minősíthetetlen. Sokkal drágább és sokkal rosszabb, mint amihez szoktam. Nem értem a Maybelline spirálok körüli hype-ot.

Balea Schönheitsgeheimnisse Yuzu Tusfürdő

Balea Schönheitsgeheimnisse Yuzu Tusfürdő
2019. szeptember 15.

Gyakran túl művi tisztítószeresnek érzem a citrusos illatokat, ez viszont egyáltalán nem olyan! Yuzut élőben még sosem szagoltam, és kétlem, hogy ennek a tusfürdőnek túl sok köze lenne hozzá, de szinte összefut a nyál a számban, annyira finom citromos keménycukorka illata van.