silver

Regisztráció dátuma: 2013. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Lovely Lash Extension Szempillaspirál

Lovely Lash Extension Szempillaspirál
2022. január 29.

A sárga tubusosat használom már hosszú évek régóta, csak egyszer nem volt épp, és ezt vettem helyette.
Nem nyűgözött le. Bár a kefét ugyanúgy szeretem, a festék sajnos messze nem olyan jó. Már napközben, de nap végén garantáltan dörzsölgethetem a szemem alá maszatolódott festéket. Egész biztosan nem veszem újra.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2022. január 29.

Lassan 8(!) éve veszem újra, már nem is tudom hányat elhasználtam belőle. Közben időről időre kipróbáltam más spirálokat is, de egyszerűen nem találok ennél jobbat.

2014 március:
Olvasgattam a véleményeket, kellett is már egy új spirál, miért ne alapon megvettem. Nagyon elégedett vagyok vele. Jó minőségű festék, jól funkcionáló kefével, ami nem pereg, nem maszatol, nem ragasztja egybe a pillákat, egyszóval remek darab, főleg ennyi pénzért. Először meglepődtem az ívelt kefén, de tapasztalataim alapján könnyebb is használni, mint az egyenest. 5 csillag.

Prize Cosmetics Olive Shampoo

Prize Cosmetics Olive Shampoo
2022. január 24.

Sokáig használtam ezt a sampont, nagyon szerettem. Olívaolajhoz szerintem nem sok köze volt, viszont imádtam az isteni finom, zöldalmára emlékeztető illatát. Ez a formula, amire 5 csillagot adnék, sajnos 1-2 éve eltűnt a polcokról.
Azért írom ezt a véleményt, mert pár hónapja megint láttam a Müllerben ezt a sampont: először nagyon megörültem hogy ismét kapható, de tüzetesebben nézve már az üvegben valahogy hígabb állagúnak tűnt és a színe is más volt, mint amire emlékeztem. A bejáratnál az akciós fakkban volt erősen leárazva, ezt is valahogy gyanúsnak éreztem, szóval végül inkább nem vettem belőle. Ha van valakinek tapasztalata ezzel az új(?) verzióval, mindenképp ossza meg.

1 ÖSSZETEVŐ

C12-16 Pareth-7 eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen