silver

Regisztráció dátuma: 2013. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Sleek Love Shook Highlighting Palette

Sleek Love Shook Highlighting Palette
2019. május 14.

Elbűvölő paletta! Először is, a külseje olyan fényes, hogy simán használható tükörnek (bár belül van egy rendes). A Sleek eddigi palettáitól eltérően ez nem kattogós műanyag pöcökkel záródik, hanem mágnessel, ami jól tart, nem túl könnyen nyílik.

Magáról a tartalomról: highlighternek keresztelték és ez nincs is annyira messze a valóságtól, hiszen mind a 4 árnyalat fényes, de mégis inkább pirosítóként funkcionálnak, vagy mondjuk úgy, hogy 2 az 1-ben. Az arcra felvive, eldolgozva egészen természetes pírt és diszkrét fényt kölcsönöznek.

Nekem az alsó kettő árnyalat tetszik a legjobban. A jobb felső (ez duokróm) világos, hideg pink fényével még nem barátkoztam meg egészen. A bal felső az én világos bőrömön téglaszínű, túl sok, még eldolgozva is. (Egyébként a Krémmánia Fórumába töltöttem fel swatchokat a színekről :) )

Nem vesztettünk volna sokat, ha kihagyták volna a kis ecsetkét a szettből, szerintem elég feledhető.

Mindent összevetve: 4,5 csillagot adnék neki - csodaszernek nem nevezném, de nagyon csinos és praktikus összeállítás, aki szereti a a fényes pirosítókat, annak érdemes lecsekkolni, főleg Müller szombaton.

Rasasi Abyan for Her EDP

Rasasi Abyan for Her EDP
2019. április 26.

Nem kifejezetten rossz, de számomra zavaróan erős cédrusos és pézsmás illat. Száraz, keserű, karcos. Van benne ugyan valami rózsás és akár ibolyás derengés, de nem javít az összhatáson. Ami a málnát és a citromot illeti, bármilyen furcsán hangzik, az essence 2010-es fairytale kollekciójának szájfénye volt ilyen fanyar gyümölcsös illatú. Ebből mindenki vonjon le olyan következtetést, amilyet szeretne.

Zoeva Blanc Fusion Eyeshadow Palette

Zoeva Blanc Fusion Eyeshadow Palette
2019. április 26.

Az egyik leggyönyörűbb paletta, amit valaha használtam. Nem a manapság népszerű, extrém meleg tónusú színek trendjébe illik, talán ezért is nem övezi akkora rajongás, de igazi kincs. Kb. egy éve van meg nekem, nem is értem miért nem írtam róla eddig.

Noble: halvány alapszín, arany fénnyel (duokróm)
Single Origin: lényegében hasonló kicsit élénkebb alapszínnel
Visions of Gold: szatén arany/sárga
Late Bloomer: foil réz
Sweetness Lingers: foil bronz
Travel Inspired: matt csontszín
Joy in a Box: ugyanez kicsit sötétebben/taupe
Conched: matt, meleg középbarna
Question of Taste: matt, meleg világosabb barna
Last Bite: matt, hűvös sötétbarna

Az alsó sor két bal szélső "nude" színével (Travel Inspired, Joy in a Box) szoktam fixálni a szemhéjalapot és finoman kontúrozni a szemem. Előbbinek a színe a bőrszínemmel megegyezik, az utóbbi pedig nagyon természetes árnyékot ad.
Az alsó sor matt barnáit ritkábban használom, de ugyanolyan remek minőségűek, szinte krémesek, könnyen satírozhatóak.
A felső sor két jobb szélső foil-fémes színe (Late Bloomer, Sweetness Lingers) önmagában is fantasztikusan mutat az egész szemhéjra felvive és a széleket alaposan satírozva. Nem darabosak, nem peregnek. Nagyon egyszerű, de bonyolultabbnak kinéző szemsminket lehet velük nagyon gyorsan összehozni :)
A paletta sztárja egyértelműen a felső sorban lévő 3 fényes arany/sárga árnyalat, nem is találkoztam még velük hasonlóval. Meglepően jól használhatók természetes, nappali szemsminkhez, highlightnak, ill. a Visions of Gold sem rikító neon sárga vagy olcsó kinézetű (anno ettől tartottam), hanem telt, különleges, abszolút hordható, sőt.
Úgy gondolom, ezzel a palettával nagyjából bármilyen szemsminket el lehet készíteni, a nagyon visszafogottól az elegáns alkalmiig, ha valaki a semlegesebb alaptónusú, világosabb, nem harsány színeket preferálja, de mégis szeretne egy pici extrát, egy kis arany fényt. Őszintén ajánlom ezt a palettát, főleg nagyon világos bőrűeknek.