silver

Regisztráció dátuma: 2013. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Isana Peach Blossom Deo Zerstäuber

Isana Peach Blossom Deo Zerstäuber
2021. június 4.

Ez a dezodor szerintem parfümnek indult. Harmatgyenge permete van, sokat kell fújni belőle, hogy érjen valamit - aztán az illatfelhőtől meg kb. asztmás rohamot lehet kapni. Nem nyűgözött le, hiába tetszik nagyon az illata alapvetően.

Niveát használok, amivel meg vagyok elégedve, nem is fogom erre lecserélni.

s-he stylezone Pure Matt Lipgloss

s-he stylezone Pure Matt Lipgloss
2021. május 16.

A barnás árnyalat (9070, 139/220 számú) nagyon bevált. A titok nyitja, hogy elég épp csak 2-3 pöttyintésnyit használni belőle, ujjal eloszlatva. Így nagyon szép, bársonyos hatása van, és a színe is csodás (tompa rózsás tónusú, nem olyan vad csokibarna, mint ránézésre a tubusban).
Vigyázat, az applikátorral telibe kenve nem szárad le, csak csúszkál, és úgy összességében elég szörnyű. Szóval itt abszolút érvényes az, hogy a kevesebb több. Mielőtt tűzre vetnéd, tényleg próbáld ki vékony rétegben ujjal felvinni, megéri :)
Ahogy a matt dolgok általában, ez is szárít valamennyire, a klasszikus folyékony rúzsokhoz képest mégis sokkal kevésbé "poros" érzetű. Ezért cserébe nem bánom a gyengébb tartósságot. Ajakbalzsam fölé kenve is jó.
Az enyémnek tipikus folyékony rúzsos kemikália szaga van, karamell sehol.
Vannak rúzsaim, amit ennél jobban szeretek, de ezt is gyakran használom, az ára is barátságos, lehet, hogy újravenném, ha egyszer elfogy.

Clarins Lip Comfort Oil Intense

Clarins Lip Comfort Oil Intense
2021. április 23.

Ajakolajnak hívni szerintem erős túlzás. Könnyedebb formulára számítottam, de igazából ez egy szájfény, csak a krémesebb, kevésbé ragacsos fajtából. Úgy tűnik, a színválaszték igencsak pirosas irányba húz, mert a 04-es Intense Rosewood árnyalat a nevével (és egyik-másik online swatch-csal) ellentétben rajtam kifejezetten bogyószínű. Tartóssága átlagos, néhány óra alatt eltűnik, és az ajkakat sem színezi be, íztelen. Kényelmes, de összességében nem vagyok lenyűgözve. Ami azt illeti, az essence 2010-es fairytale kollekciójában lévő piros szájfénynek volt ilyesmi színe, és rendkívül hasonló málnás illata. Az árát tekintve nem hízelgő ez az összehasonlítás. Mivel jó emlékeket ébreszt bennem, így 3-4 csillag között manőverezve, adok 4-et. De ha elfogy, nem veszem újra.

1 ÖSSZETEVŐ

C12-16 Pareth-7 eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen