silverrain

Regisztráció dátuma: 2014. június 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. június 18.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Elizabeth Arden Sunflowers

Elizabeth Arden Sunflowers
2022. június 12.

Érdekes olvasni a véleményeket, és azt hogy milyen sokan kellemetlennek találják. Ez az egyik olyan illat ami miatt nagyon sokszor megszólítottak már, hogy mit használok, férfiak nők vegyesen. Igényli a forróságot és a napot. Néhány nap alatt szinte beleépül a bőrbe és szinte él olyankor. Egyszerre melenget és frissít. Olyan mintha egy átstrandolt nap után otthon letusolok de a tiszta nedves bőrből még mindig párállik a nap, a naptej és a víz illata.Én nem érzem a sárgadinnyét. Tartóssága rajtam végtelen, pedig csak edt.

Reminiscence Rem EDP

Reminiscence Rem EDP
2022. január 15.

"Ariel Shalimar-t visel", írta egy hozzászóló a Fragin, és ez annyira találó. A legtartósabb illat amivel találkoztam valaha, 2 pici, óvatos fufut tettem a hajam tövébe tegnapelőtt, és még csak nem is halványodott. Sajnos hiába finom, de nekem brutál fejfájást okoz :( Nekem, aki fürdik az Alien-be a VW Boudoir-ban és a Violet Blonde-ban.,..Ettől függetlenül 5 csillag jár neki.

St. Tropez Gradual Tan In Shower Lotion

St. Tropez Gradual Tan In Shower Lotion
2021. július 24.

Az új kiadås borzasztó! Eddig imádtam használni mert gyönyörű napcsókolta színem volt tőle több bapig és egyenletesen halványult. Na dw most ettől úgy viszketett a bőröm hogy vörösre vakartam magam reggelre+még vagy 2 napig Ki kellett dobni . :(