simbel

Regisztráció dátuma: 2018. február 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk

Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk
2018. február 11.

Nagyon tetszik az illata és rövid időn belül tényleg selymesen puhává varázsolja a bőrt. Mindig is olyan krémet/maszkot/arclemosót választottam amik itt jóra lettek értékelve,őszintén mindenkinek más a hatásos,ez számomra pihe puhává teszi a bőröm,de nem érzem úgy,mintha tényleg méregtelenítene,s az összes szennyeződéstől megtisztítana . Az ára nem a legkedvezőbb,hát őszintén talán újra veszem,talán nem! Mindenki próbálja ki ,egy próbát megért!

Sebamed pH 5.5 Szappanmentes Szappan

Sebamed pH 5.5 Szappanmentes Szappan
2018. február 11.

Nos arcra használtam ,az illata kellemesen finom volt,s sokáig is elég volt ,de a hozzáfűzött ígéretek egyikét sem váltotta be így csak 2*

Sebamed Clearface Mélytisztító Arclemosó Tonik pH 5.5

Sebamed Clearface Mélytisztító Arclemosó Tonik pH 5.5
2018. február 11.

Bele gondolva,hogy mi mindent kipróbáltam talán az egyik legjobb tonik ez volt amit használtam. Kellemes finom illata volt,s az ára sem volt drasztikusan drága. 18 évesen most rengeteg pattanásom van viszont azzal valóban nem sokat kezdett,de azért kicsit segített,szóval nem mondanám pénzkidobásnak. Akinek vannak pattanásai de nem sok,s nem zavarja őket,annak szerintem beválhat