simbenz

Regisztráció dátuma: 2018. február 18.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. február 18.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2019. szeptember 28.

Uriage DC mosakodókrém alternatívájaként vettem, de nem szerettem használni. Nem tudom mi bajom volt vele, semmi, de mégse tetszett se a tisztító hatása, se az illata. Az Uriage jobb, szívesebben nyúltam érte.

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2019. szeptember 28.

Mintám van belőle, azóta se fogy. Zavaró, mint a BVL, vagy az Alien. Egyáltalán nem iroda-barát, vagy emberiség-barát. De még az ember egyéniségének kifejezésére sem alkalmas, fullasztó tucat-illat, manapság főként tinilányokon. De legalább jó drága.

Born Pretty Store Nyomdalemez

Born Pretty Store Nyomdalemez
2019. szeptember 28.

Ebay-en és aliexpress-en beszerezhető, sokszor licitesként még az itt megjelöltnél is olcsóbban. Több lemezen is van, a kisebb kör alakú verzióból és ebből a nagyobb fajta téglalap-alakúból is. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. A lakkjaim is Born prettysek, a nyomdám is. Teljesen jól működnek, szinte mindig tökéletes az eredmény. Nem tud kevesebbet, mint a Moyrás verziója, sok annak a nyomdája nekem 3 használat után tönkrement, ez pedig hónapok óta húzza. A nyomdalemeze sem tud többet a Moyrásnak. Amikor elkezdtem géllakkoztatni, féltem hogy majd háttérbe szorulnak, de nem így lett. Mivel mindig egyszínű géllakot kérek, a színes géllakk felületre ugyanúgy rá lehet nyomdázni körömlakkal, mint a körömlakkosra, csak itt ha lemosod a nyomdát, az alap ugyanúgy megmarad, így akár hetente meg lehet újítani a köröm-dizájnt. Csak egy tipp ;) Én "mezei" körömlakkokat is használok a nyomdázáshoz, nem csak nyomdázáshoz kifejlesztettet, azzal is ugyanúgy működik, csak a fedőlakknál kell vigyázni, hogy ne maszatolja el a nyomdát. Szóvel kicsi pénzből sok kreatív dolgot ki lehet hozni kezdőként is, nekem nagyon bevált.