simonanett91

Regisztráció dátuma: 2014. december 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. december 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Swiss-O-Par Kókusztejes Hajkúra

Swiss-O-Par Kókusztejes Hajkúra
2018. február 5.

A világon a legnagyobb csalódás volt eddig hajápolók terén.A samponját imádtam selymes és fényes lett tőle a hajam,nagyon finom illatú volt.De ez a pakolás...amúgyis ráfér egy kis plusz táplálás a hajamra,mert sajnos sokat festem és vasalom,gondoltam segít rajta picit.De csalódtam,mert hiába használtam más sampon és balzsam mellett is,mindig száraz érzetű marad a hajvégem utána és nagyon kócolódott.Két csillagot kap: egyet az illatáért,egyet az állagáért.

Balea Creme-Öl Bodylotion Marulanuss

Balea Creme-Öl Bodylotion Marulanuss
2016. április 8.

Télre vettem a Dove shea vajas és vaníliás testvaját,és amikor fogyóban volt vettem a Balea maruladiós testápolóját a hasonló illat miatt.Másik ok,hogy télre szükségem volt egy kicsit zsírosabb krémre a szárító téli idő járás miatt,viszont most tavasszal,hogy beköszöntött a meleg,valami könnyedebb,vizesebb testápolóra vágytam.Az illata felkenve nekem is először furcsa volt,de amint a bőrömön felmelegedett,sokkal kellemesebb lett.Este fürdés után kentem be magam vele és reggel még mindig éreztem az illatát és a bőröm is egész sima tapintású volt,de látszatra ugyanúgy száraz maradt.Adnék 5 csillagot,mert a Dova 33 összetevője mellett a Balea csak 17-et tartalmaz,de mert picit rövid a hatóideje hidratálás terén,le kell vonjak egy csillagot.Elhasználom,de nem fogom újravenni.

Dove Purely Pampering Body Creme

Dove Purely Pampering Body Creme
2015. december 3.

Régóta használok Dove tusfürdőt és testápolót,de mivel beköszöntött a tél,szükségem lett egy mélyebb hidratálást biztosító krémre.Nemrég olvastam el egy cikke arról,hogy mi a különbség a "body lotion" és a "body butter" között.És akkor rátaláltam a Dm-ben erre a kis tégelyes csodára.Az illata és az állaga egyből elkápráztatott,mert egyébként szeretem télen a kicsit melegebb,fűszeresebb illatokat,míg nyáron a frissebbeket részesítem előnyben.Az állandó hideg teljesen kiszárítja a bőrömet télen és eddig nem találtam olyan testápolót,ami kellően ápolja a bőrömet,anélkül,hogy zsíros,ragacsos érzetet hagyott volna maga után.De ezt pikk-pakk beszívja a bőröm,másnap is fürdésig teljesen puha és hidratált marad a bőröm,sőt az illatát is megtartja egészen addig.Annyira beleszerettem,hogy a testvaj után két nappal a hozzáillő tusfürdőt is megvettem :) Így a kettő együtt csodát művel a bőrömmel.Ha lehetne,tíz csillagot adnék neki :D

1 ÖSSZETEVŐ