SimonEdina

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Skin So Soft Gazdagon Tápláló Makadámiadió-Olajos Tusfürdő Hab

Avon Skin So Soft Gazdagon Tápláló Makadámiadió-Olajos Tusfürdő Hab
2020. február 17.

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval!
Én is kíváncsiságból rendeltem meg akciósan, pár száz forintért... Nem túl jó az illata, de az gyorsan el is illan. Szép a csomagolása, könnyű használni, praktikus. Egyáltalán nem habzik és amit kinyomtam belőle az hamar eltűnik. Egy fürdésre olyan 10-12 nyomást el kell használni. 2 hét alatt el is fogyott.
Semmi extra, erősen túlárazott, teljes ára rablás. Meg ne vegyétek!

Oriflame Possess The Secret Man EDP

Oriflame Possess The Secret Man EDP
2018. április 15.

Februárban van a párom és az én névnapom is, édesanyámtól megkaptuk mind a kettő illatot, párban.
Megszimatoltam és kapásból szerelem lett, én nagyon szeretem Rajta. Hosszan tartó, finom, férfias illat és szerencsére Ő is nagyon szereti. Az üvege szép, különleges. 5* Nekem hasonlít a Paco Rabanne Invictusára, az a párom illata alapvetően.
A parfüm párja illatra nem olyan, mint az Olympea, de nagyon hangulatfüggő illat, vagy nagyon imádja az ember vagy nem, de általában azt is imádjuk. :)

Oriflame Possess The Secret EDP

Oriflame Possess The Secret EDP
2018. április 15.

Nagyon tartós, de nagyon hangulatfüggő illat, vagy nagyon imádja az ember vagy nem. Az üvege szép, különleges.
A parfüm párja illatra olyan, mint Paco Rabanne Invictusára, azt nagyon imádjuk. :)

1 ÖSSZETEVŐ