SimonEdina

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Possess The Secret Man EDP

Oriflame Possess The Secret Man EDP
2018. április 15.

Februárban van a párom és az én névnapom is, édesanyámtól megkaptuk mind a kettő illatot, párban.
Megszimatoltam és kapásból szerelem lett, én nagyon szeretem Rajta. Hosszan tartó, finom, férfias illat és szerencsére Ő is nagyon szereti. Az üvege szép, különleges. 5* Nekem hasonlít a Paco Rabanne Invictusára, az a párom illata alapvetően.
A parfüm párja illatra nem olyan, mint az Olympea, de nagyon hangulatfüggő illat, vagy nagyon imádja az ember vagy nem, de általában azt is imádjuk. :)

Oriflame Possess The Secret EDP

Oriflame Possess The Secret EDP
2018. április 15.

Nagyon tartós, de nagyon hangulatfüggő illat, vagy nagyon imádja az ember vagy nem. Az üvege szép, különleges.
A parfüm párja illatra olyan, mint Paco Rabanne Invictusára, azt nagyon imádjuk. :)

Inecto Naturals Argan Hidratáló Tusfürdő

Inecto Naturals Argan Hidratáló Tusfürdő
2018. március 14.

Nagyon szuper tusfürdő! Imádom a testápolóját is. Kellemes illat, néha kicsit túlzásnak érzem, ez hangulatfüggő, viszonylag jó állag - de kicsit lehetne sűrűbb is, hogy ne folyjon annyira, olyan selymes-illatos érzetet hagy maga után, amit nagyon szeretek. Én a kupakjával felfelé tároltam. Viszont az tény, hogy napi szinten kell használni, de egyébként jól hidratál már az első használatkor is.
A kókuszosat is ki fogom próbálni!

1 ÖSSZETEVŐ