SimonHajni

Regisztráció dátuma: 2017. november 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. november 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

By Terry Cellularose Brightening CC Lumi-Serum

By Terry Cellularose Brightening CC Lumi-Serum
2019. július 12.

A Sunny Glow árnyalatot használom, alapozó helyett, egy kis korrektorral a szem alá és az esetenkénti pöttyökre, utána kis púderrel fixálom még az sem veszi el a ragyogását, nagyon szeretem.
Alapozónak (nyilván nem az) nem ajánlanám mindenkinek, de mivel bronzos árnyalatú, szépen egységesít, de a hibákat nem fedi el (nem is a dolga).
Minimál sminkhez, nyári estéken viszont gyönyörű napbarnította, tengerparti nyaralásról épp hazajöttem látványt lehet elérni, amit én személy szerint nagyon nagyon szeretek.

Charlotte Tilbury Light Wonder SPF15

Charlotte Tilbury Light Wonder SPF15
2019. július 11.

Sokkal olajosabban jön ki a tubusból mint először gondoltam, ezért jól fel kell rázni használat előtt.
nagyon könnyű állagú, felkenve nem fullaszt, azonban nem is takar sokat, inkább csak egy egységes színt és ragyogást varázsol a bőrnek, és szerintem kicsit hamar át is fénylik, de tény hogy csodaszép a végeredmény.
Szerintem én nem fogom újravenni, de most szerettetel használom.
A clinique even better (glow) ugyanezt az végeredményt nyújtja.

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő
2019. július 11.

Nagyon kellemes friss illata van, és gyönyörűen radírozza a bőrt, nagyon puhává varázsolja. Én ugyan nem használom minden nap, kb hetente 2x, főleg borotválkozás előtt, hogy minél simább legyen a végeredmény, és ne legyenek begyulladt szőrszálak, így nekem nagyon nagyon sokáig elég.
Problémás bőrűeknek a hátával is csodát művelhet szerintem, érdemes kipróbálni!