SimonHajni

Regisztráció dátuma: 2017. november 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. november 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Sol de Janeiro SOL Cheirosa '62 EDP

Sol de Janeiro SOL Cheirosa '62 EDP
2020. december 2.

Én nagyon szeretem a Sold e Janeiro termékeket, amikor van valami újdonság, mindig kipróbálom.
Nagyon finom illat, de szerinteml nem másabb mint a Brazilian Crush testpermet, csak talán eggyel légiesebb, felnőtesebb, de egy fél óra-óra múlva ugyan olyan az illata. (Legalábbis az én bőrömön)

Tehát összességében: nagyon finom: tengerparti álom illat, fehér homok, forró napsütés, finom koktél, jéghifeg víz- jut róla eszedbe, de hogyha szeretnéd kipróbálni akkor a testpertmettel kezdeném, mert az olcsóbb eggyel :)

Viszont ezzel a csomagolással, ez sokkal kifinomultabb, exluzívabb termék.

Too Faced Damn Girl! 24 Hour Extreme Volume Mascara

Too Faced Damn Girl! 24 Hour Extreme Volume Mascara
2020. december 2.

Nagyon szép ez a spriál, és a keféje nagyon hasonlít a better than sex-re de valahogy mégsem az igazi. ennél, ennyiért sokkal jobbakat is lehet kapni, sőt!!

By Terry Cellularose Brightening CC Lumi-Serum

By Terry Cellularose Brightening CC Lumi-Serum
2019. július 12.

A Sunny Glow árnyalatot használom, alapozó helyett, egy kis korrektorral a szem alá és az esetenkénti pöttyökre, utána kis púderrel fixálom még az sem veszi el a ragyogását, nagyon szeretem.
Alapozónak (nyilván nem az) nem ajánlanám mindenkinek, de mivel bronzos árnyalatú, szépen egységesít, de a hibákat nem fedi el (nem is a dolga).
Minimál sminkhez, nyári estéken viszont gyönyörű napbarnította, tengerparti nyaralásról épp hazajöttem látványt lehet elérni, amit én személy szerint nagyon nagyon szeretek.