SimonO

2020 pont

Regisztráció dátuma: 2015. július 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

2020 pont

Regisztráció dátuma: 2015. július 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Hautrein Pattanás Elleni Melegítő Arcmaszk Problémás Bőrre

Balea Hautrein Pattanás Elleni Melegítő Arcmaszk Problémás Bőrre
2019. január 14.

Ezt is kipróbáltam, meleg maszk, kellemes volt felvitelre, természetesen a javasolt 3 perc helyett majdnem fél órát volt rajtam.
Ahogyan ígérte, a bőrzsírt szabályozta és mattá tette a homlokom, ezen felül nem tud többet. Az államra mintha nem is tettem volna fel, semmit nem tudott vele kezdeni.

Garnier Skinactive Volcano Mask

Garnier Skinactive Volcano Mask
2019. január 14.

Érdekes szín, állag és ráadásul tetszett, hogy melegítő arcmaszk. A meleg mellett sajnos az alkohol is érződött a bőrömön.
Az arcot mattá tette, tiszta érzetet adott használat után. Illetve egy narancsos arcot. Szerencsére letörölhető volt arclemosóval.
Tisztában voltam, mit kentem az arcomra, egyszer elég is volt. Alumínium- fém és alkoholszármazékok tömkelege.

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
2019. január 14.

Szerettem a szőlőkivonatos verziót, annál többet ez sem tud. Szemre nem mertem alkalmazni.
A sminket jobban leszedi, ha úgy használom, mint egy koreai zselés lemosót: az arcra, szárazon először felviszem a lemosót, enyhe dörzsöléssel feloldja a sminket, és utána segítek rá vízzel.
Egy csillagot levonok az összetevő listára, hosszú távon nem tesz jót a bőrnek, szárítja.