simple

Regisztráció dátuma: 2012. február 2.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. február 2.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2021. december 18.

Kiváló sampon. Balzsam nélkül használom, nagyon szép puha és selymes tőle a hajam. Ezzel a termékkel 6! napig bírom hajmosás nélkül, hihetetlen. Akkor is csak azért mosom meg, mert már kezd olyan hajszagú lenni, nem azért mert zsíros. A fejbőrviszketésemet is nagyon lecsökkentette.

Balea Niacinamide Szérum

Balea Niacinamide Szérum
2021. december 18.

Kicsit csípi az arcomat, mikor felkenem. Mikor felkelek, szép sima az arcom, de ez a hatás csak addig tart, míg le nem mosom. Semmi hidratáló hatása nincsen. Viszont hamar beszívódik, és nagyon finom puha lesz tőle a bőr, nem marad ragacsos.

Balea Bőrkeményedés Elleni Hámlasztó Zokni Feel Well, Mentaolajjal és Zöldtea-Kivonattal

2021. december 18.

Az itteni vélemények hatására vettem meg. Először is bazinagy, egy 45-ös férfilábra is simán jó lenne, nem is értettem ezt a méretet. Már felhúzáskor kiszakadt elől. Egy óráig hagytam a lábamon, közben ilyen hideg/csípős érzés volt. Pár nap múlva iszonyatosan elkezdett viszketni a bokám, de úgy, hogy állandóan vakarnom kellett, teljesen kivakartam, ez napokig tartott. Valamivel több mint egy hét múlva elkezdődött egy minimális hámlás, de csak éppen annyira, hogy bosszantson. nagyon kis darabokban jött le a bőr és ahogy levettem például a zoknimat, vagy töröltem meg a lábam a sok kis darabka szállt ezerfelé, naponta kellett miatta porszívóznom. A lábam nem lett tőle szebb, az biztos. Kipróbáltam, nem jött be, kész.