Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Alfaparf Milano Semi di Lino Sublime Cristalli Haj Spray

Alfaparf Milano Semi di Lino Sublime Cristalli Haj Spray
2021. augusztus 17.

20 perce vettem. Nagyon nagyon bánom.... Annyira émelyítő, olcsó férfi kölni illata van, hogy utoljára akkor éreztem ilyen mélyről jövő hányingert, amikor várandós voltam.... nem volt időm alaposan rákeresni. Az összetevője is gyönyörű...

Neutrogena Bright Boost Arckrém Zselé

Neutrogena Bright Boost Arckrém Zselé
2021. május 6.

Illata nem tolakodó, hatása pedig 1-2 nap alatt érzékelhető. Kerülni kell a napfényt, illetve sok sok fényvédőt szükséges használni mellette. Én ha napfényre megyek akkor lemosom mindenképp,de a mai nap siettem ezért nem is mostam le és fényvédőt sem használtam.
Amikor hazaértem, akkor láttam még, hogy a szemöldök festékem amit reggelente teszek fel, rákvörös színű lett! Én pedig így közlekedtem a városban.... a krém és a napfény valamelyik pigmentet így átalakította. Úgyhogy óvatosan! Egyébként egységesíti a bőrt és apró csillamokat is tartalmaz. Nem zsirosít és pattanást sem okozott

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. április 30.

Update: kicsit feljavitok az értékelésen. Letoroltem egy adagot a keferol, így egész jó és nem annyira poklabas.

Valóban hosszabb lesz a pilla, de vékony rétegben is ocsmány póklábas. Azért nem 1 csillag mert nem irritált a próba alatt.