Sipor

Regisztráció dátuma: 2016. december 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Anti-Aging Q10 Vitamin-Nachtcreme

Alverde Anti-Aging Q10 Vitamin-Nachtcreme
2019. január 16.

Az énn bőrömnek nagyon zsíros, nehéz krém, viszont a homlokomon lévő mimikai ráncokat már egy használat után látványosan halványította (!) Nem tökéletes, de a bőrfeszesítő hatása miatt használni fogom.

Prokudent Med Fogselyem Viaszos

Prokudent Med Fogselyem Viaszos
2019. január 16.

Egyszer vettem ilyet, aztán áttértem a fehér dobozosra (szintén Prokudent). Azóta évek óta azt a fehéret használom, azt bárkinek ajánlom.
Ez a zöld sokkal nehezebben megy be a fogak közé és gyakran vérzett tőle az ínyem. Sokkal, de sokkal keményebb, mint a fehér és vastagabb is. Van ennél jobb fogselyem...

Isana Q10 Anti-Falten Lsf 30 Nappali Krém

Isana Q10 Anti-Falten Lsf 30 Nappali Krém
2019. január 16.

Ennyi pénzért ez a krém ajándék. Egy fényvédős nappali krémet kerestem, gondoltam 900 Ft-ért kipróbálom.
Nagyon meg vagyok vele elégedve. Annak ellenére, hogy a T-vonalam nagyon zsíros és fényes, smink alatt ez egyáltalán nem látszik. Kellemesen hidratál, de nem nehezíti el az arcbőröm. Nem tudom, a melegebb hónapokban milyen lesz, mert nem vizes állagú krémről van szó, de most télen minden reggel felkenem. Nemrég kezdtem el sminkelni, alapozó alá tökéletes. Korábban csak púdert tettem fölé (zsíros bőr), úgy átfénylett 4 óra múlva, de akkor újrapúdereztem és úgy is szerettem.
Sárgás krém, ez, úgy tudom, a magas Q10-tartalom miatt van. Csak mimikai ráncaim vannak még, főleg a szemöldökök között, de nem tudom eldönteni, hogy halványított-e rajtuk. Ártani viszont biztos nem fog :)
Biztos, hogy újraveszem, ha elfogy.