siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Dove Anti-Stress Tusfürdő

Dove Anti-Stress Tusfürdő
2022. május 20.

Ez a púderes illat nekem nem jön be,teljesen másra számítottam. Ráadásul tartósnak bizonyul mert tusolás után is érzem és ki nem állhatom. Amúgy jól habzik,finom krémes állagú. Maga a tusfürdő nem rossz,az illat szubjektív ezért közepes.Továbbajándékozom olyannak akinek tetszik,mert ki nem dobom.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam
2022. január 9.

Kedvencem már régóta,a 400 ml-s nagy flakont szoktam venni. Az illata nagyon erős,ezt nehezen szoktam meg,de szárítás után a hajamban már csak finoman illatozik,sokáig úgysem marad meg. Én először samponozok,aztán balzsam és újra sampon. Az egész fejemre felkenem,igen,fejbőrre is és rajtahagyom egy kis ideig. Puha,könnyen fésülhető haj,szépen nő és babahajak vannak. Kevés,vékonyszálú hajam van,de semmivel nem zsírosodik jobban tőle mint nélküle. A HAJVÉGÁPOLÓMMAL együttesen tökéletes párost alkotnak.
A szempillaspirált is ezzel szedem le,a maradékkal pedig lemosom az arcom. A szemöldököm és szempilláim is ápolja közben. Pattanásokat,mitesszereket nem okoz nálam,ezzel szerencsére sosem volt problémám. Igazi multifunkci darab,imádom.

Baba Mélyhidratáló Testápoló

Baba Mélyhidratáló Testápoló
2022. január 8.

Kellemes illata van,pillanatok alatt nyom nélkül beszívódik. Megfelelően hidratál,többre nincs is szükségem. Bármelyik évszakban megállja a helyét.
Kézkrémnek és arcra is ezt használom. Sokszor újravettem már.

81 ÖSSZETEVŐ