siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dove Advanced Care Nourishing Silk Krémtusfürdő

Dove Advanced Care Nourishing Silk Krémtusfürdő
2024. május 27.

Nagyon finom illata van! Azon ritkaságok egyike,amelyik nem szárít. Ajándékba kaptam még télen egy 450 ml-es példányt és láss csodát még én is tudom használni,nem szárítja a bőröm. Csodásan selymes,dús,krémes habja van és isteni illata,ami megmarad a bőrön.
Nekem még a régi flakonú van,de az összetevői maradtak szerencsére. Újra is vettem már azóta. Kedvencem lett.

Mixa Panthenol Comfort Testápoló Krém

Mixa Panthenol Comfort Testápoló Krém
2024. április 7.

A nem zsíros,könnyen beszívódó,nem ragadó formulával tudnék vitatkozni,de hagyjuk. Kicsit lassan szívódik be és hagy egy zsíros réteget. Használtam már több,akár sajátmárkás nyom nélkül beszívódó,nem ragadó testápolót,de ez a Mixa nem az. Kézre,arcre nekem sok,ott nagyon zavar,hogy ragad.
Illata nincs,állaga lágy,könnyen kenhető és jól hidratál legalább.. Az inci pedig szép.
Akciósan,márkakuponnal vettem 1800 ft körül,így annyira nem húzom a szám,el fog fogyni.
Használtam már jobbat is,nem venném újra. Nem ájultam el tőle.

Holika Holika Watermelon Mask

Holika Holika Watermelon Mask
2024. március 16.

Tesztelésre kaptam.
Édes,dinnyelére hasonlító gyümölcsös illattal bír. Nem spóroltak az anyaggal,tocsog a maszk a nedvességtől. Bőven jut a nyakra,dekoltázsra is mert kivéve a csomagból marad a tasakban egy csomó. Jól illeszkedik,kellemes viselni,nem kemény.
Puha,kisimult,hidratált lett a bőröm.

88 ÖSSZETEVŐ

CI 77792 sz Kockázat: