siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Fruit Passion Forest Strawberry Szappan

Fruit Passion Forest Strawberry Szappan
2019. február 9.

Hirtelen megszagolva valóban epres joghurt illata van,de társul mellé valami furcsa mellékillat. Ez egy picit elrontja,illetve hajlamos a mállásra,megrepedezik.
Egyébként jól habzik,krémes,könnyen olvad. Olcsó,összetevői is jók és nem szárít.

Secret Natural Izzadásgátló Krémdezodor

Secret Natural Izzadásgátló Krémdezodor
2019. február 7.

Kb 20 éve Secretet használok,nekem ez a márka vált be. Ha kipróbáltam mást,a vége mindig az lett,hogy visszatértem hozzá. A Delicate illatot vettem mindig,legutóbb nem tudtam beszerezni és erre az új változatú Naturalra esett a választás. Illata igazából nincs,esetleg a tubusban olyan műanyag szaga van,de hónapjon abszolút nem érezni. Én nagyon izzadós vagyok,stresszhelyzetben,melegben ettől is izzadok,de a kellemetlen illatoktól azért véd. Ritka amikor bebüdösödök mellette,nyugisabb napokon az égvilágon semmi. Először furcsa volt,hogy illatmentes,de mára megszoktam. Majd váltogatom a kettőt,ha hiányzik az illat. Jó ez a minimál inci,alu nem zavar. Állagra picit sűrűbb mint a másik. Ha véletlen foltot hagy akkor mosással kijön. Nem sárgítja,nem zsírosítja a ruhát.Szeretem.

Vollaré Cosmetics Pro Oil Hair Serum Argán Olaj

Vollaré Cosmetics Pro Oil Hair Serum Argán Olaj
2019. február 2.

Impulzusvásárlás volt,100-as boltban vettem 799 ft-ért. Nem ismertem a márkát,csak megtetszett a polcon a társaival együtt és erre esett a választás. Összetevők szempontjából mind ugyanazt tartalmazza,csak a sorrend más. Dobozban kapható,mely üveg kiszerelést rejt! Abszolút minőségi a csomagolás,a kupak matricával leragasztva,illetve a pumpa nyakánál is túlér a címke,hogy ne lehessen se kicsavarni,se a kupakot levéve szagolgatni. Az illata így zsákbamacska,egyébként kellemes. Szerintem a szagos radír illatára hasonlít,olyan édeskés,finom és nem erős. Maga az olaj sárga színű,annyira nem sűrű,de zsíros érzetű.
Na,de a beltartalmat az én hajam sajna nem szereti. Mosás után törölköző száraz hajnál olyan mintha mézet akarnék a hajszálaimba erőltetni,sűrű és ragacsos. Száraz hajon könnyebben eloszlatható és könnyebben beszívódik,viszont olyan száraz érzetű a hajvégeim tőle. Fésülködés után pedig jött az ájulat,hogy az előttem lévő kisszekrény teteje dugig van letört hajdarabokkal.Először azt hittem hülyeség,próbálkoztam még párszor,eredmény ugyanez. Köszi,nekem így nem kell. Most szempilla,szemöldök,kéz és körömápolónak kenegetem,erre jó.

70 ÖSSZETEVŐ