siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Cien Volume Szempillaspirál

Cien Volume Szempillaspirál
2019. december 23.

Nekem is már a sárga tubusos fajtája van meg. Többször üjravettem már,abszolút bevált. Nem irritálja a szemem,még soha nem maszatolódott el pedig pluszban szemüveges vagyok,érzékeny szemekkel. Először furcsa volt a nagy kefe,de hamar megszoktam. Vizes fülpiszkálóval könnyen korrigálható a bőrről.
Olcsó,ámde jó minőség. Csodát nem kell tőle várni,de ha jó az alapanyag akkor szép eredményt produkál.

Naturland Herbal Svédcseppes Sampon

Naturland Herbal Svédcseppes Sampon
2019. december 16.

2019. Oda fejlődtünk,hogy számomra ez A SAMPON! 3 éve használom,a nyáron volt pár hónap kihagyás,mert elcsábultam másra. Kár volt.
Megtaláltam benne az igazit,babahajakat növeszt,sűrít,nem hullik a hajam,fényes és szép színe van. Kevés kell belőle,mert először mással előmosok,így nálam egy flakon akár 5-6 hónapig is elég. Most kezdtem az 5. flakont. Imádom!
Akit nem zavar az összetétele és hajhullós,azoknak csak ajánlani tudom.

Még a tavasz legelején vettem (2016),használtam párszor,de valahogy nem szerettem és félreraktam.Október közepén megtaláltam a polcon,nyáron lejár majd a szavideje és gondoltam el kellene használni,ha már megvettem és picit drága is volt.Így a 2 és fél hónap alatt megkedveltem.Csomó aprócska hajam van tőle,főleg elöl látszik,hogy változott.Bár gyömbért is használok mellette,viszont még kevesebb hajszál marad a fésűben mosáskor mint eddig.Balzsam nekem kell mellé,anélkül nehezen bírom kifésülni.Puha,fényes tőle a hajam,nem is emlékszem mikor volt ilyen csillogó.Ami a legjobb,a zsírosodása is mérséklődött,most olyan normális szinten van az egész.Hogy a sampontól vagy a gyömbértől ezt pontosan nemtudom,de a kettő jól együttműködik és ez a lényeg.Éppen ezért újraveszem és maradok most ennél egy ideig.Halványbarna gél állagú sampon,kellemes illattal.Az összetevői engem nem zavarnak,semmilyen hátrányát nem érzek.Aztán hosszabb távon meglátjuk hová fejlődünk.

Pantene Pro-V Superfood Sampon

Pantene Pro-V Superfood Sampon
2019. december 16.

Elhasználtam egy 400 ml flakont belőle. Az illatát imádtam,könnyen habzott,kevés is elég volt belőle. Balzsam már nem is kellett. Viszont hagyott egy réteget a hajon bármennyire is öblítettem és hullott tőle. Erre utólag jöttem rá,hogy a sampon volt a bűnös. Visszatértem a beválthoz és megszűnt a probléma. Káros tanulólecke volt.
Egyébként az Intensive Repair társának dettó ugyanezek az összetevői. :D

70 ÖSSZETEVŐ