Sissim

Regisztráció dátuma: 2018. február 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 14.
Bőrtípus: -

Megnézem

I Heart Revolution Rainbow Tones Hajszínező

I Heart Revolution Rainbow Tones Hajszínező
2021. augusztus 5.

Barna hajra mindenhol azt írták, hogy a sötétlila az biza működik ebből. Még kis táblázaton is mutatják, hogy hűde mennyire.

Hát nem.
Egy enyhe lilás árnyalata se lett a hajamnak, semmi.
Az illata legalább kellemes

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték
2021. július 31.

Jajj de vegyes érzéseim vannak...

Szóval, tapasztalatok a tűzvörös árnyalattal: fekete hajra kenve vörösesbarna, barna hajon tökéletes vörös.
Feketével: szuper fekete, erősen fed.
E1 es feketés lilával: a sötétbarna hajamat nem fogta be még egy kicsit sem, csak kivilágosította és szabályosan szőkéssé tette :/

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2021. július 6.

Eddig ezen az egy cuccon kívül nem találtam még olyan rúzst, ami tényleg szó szerint 16 óráig igazítás nélkül hibátlanul fent marad.
Bevallom, nekem a hírhedt Nyx folyékony rúzsok is csúnyán lekoptak belül, morzsálódtak meg minden.

De ez a rúzs.. nem tudom mi ez a varázslat, de ez tökéletesen mozdulatlan marad, igazítás- vigyázás nélkül, mindenálló és nem kenődik száradás után semennyire (száradás előtt picit ragad, csak nyugisan meg kell várni, 1-2 perc).

Tegyük hozzá, hogy az olaj oldja, én meg súlyos epebajosként nem ehetek zsíros-olajos dolgokat, szóval ezzel nincs tapasztalatom.
Viszont sminklemosóval nagyon könnyen lejön legalább.

"Hideg vagy meleg" + egyéb info színsegédlet:

15 Lover: kicsit lilás rózsaszín, hideg és meleg tónus között. Biztonságos próbálkozás

20 Pioneer: hideg-közép tónusú élénk piros
(meleg bőrtónusú embereknek inkább a Dancert javasolnám élénk pirosnak, bár a Pioneer sem fog senkinek rosszul állni)

40 Believer: szerintem inkább hideg. Becsapós szín, vékonyan felkenve bordós a fotókon, de normál mennyiségben padlizsán színű. Gyakorlottabb rúzsozóknak, mert a pigmentáltsága miatt ügyesen kell kenni, hogy ne legyen foltos. Nekem így is az egyik kedvencem, és 3 backupom van belőle, de azért ha ez lenne az első folyékony rúzsod, óvatosan.

50 Voyager: hideg tónusú borvörös, nagyon szép

70 Amazonian: középtónusú kellemes világosbarna

80 Ruler: meleg tónusú világos piros/sötét rózsaszín

95 Visionary: hideg lilás szürke, hideg olíva bőrtónussal szuper

110 Originator: feketébe hajló lila, hideg

115 Founder: gyönyörű hideg tónusú sötétebb bogyószín

120 Artist: hideg élénk sötétrózsaszín, nagyon ajánlom kipróbálásra, sokkal jobban néz ki élőben mint fotókon

135 Globetrotter: sötét, meleg barnás narancs, olyan igazi őszi hangulat szín

150 Pathfinder: elvileg közép tónusú pink, de szerintem inkább melegbe hajlik. Ha az Artist túl hideg, de szereted az élénk pinket, ez egy nagyon jó választás lehet

260 Hazelnut Hypnotiser: Közép tónusú nude, világos bőrhöz inkább. Olyan mogyorós nutellás illata van

265 Caramel Collector: Meleg narancsos barna, az Amazoniannál sötétebb és narancsosabb. Erősen karamell illata van, nekem nagyon kellemes

270 Cocoa Conoisseur: Igazi meleg tónusú barna, enyhe bordó beütéssel. Csoki illatú, engem kicsit a régi illatosított radírokra is emlékeztet, szeretem

275 Mocha Inventor: Feketébe hajló középtónusú barna, kicsit ez is bordós, és a középből a meleg felé hajlik. Ez édes kávés illatú

Remélem ez segített valakinek :)