Sisso

Regisztráció dátuma: 2019. december 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. december 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Joico Style&Finish Joiwhip Firm Hold Erős Hajhab

Joico Style&Finish Joiwhip Firm Hold Erős Hajhab
2021. november 24.
(!)

Tesztelésre kaptam a termeket es meg vagyok vele elégedve. Nagyon keves eleg belőle, kellemes illata van és nem lesz tole ragacsos erzetu a hajam. Vekonyszalu, szőkére festett töredezett hajam van, ennek a hajhabnak a használatával megmenekultem a párás levegőtől szanaszét álló és szálló hajtol. 🙂 Nem hasznalom minden nap, nekem elég hajmosasok után úgyhogy biztosan sokáig elég lesz.

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2021. október 5.

Általában a geek and gorgeous hasonlo terméket használom de amikor ahhoz valamiért nem fertem hozza gondoltam kiprobalom ezt. Nem mondanám hogy nagy csalodas volt de a tovabbiakban is inkabb a GG termekenel maradok. Ennek olajosabb az allaga, valahogy nekem kellemesebb a GG termek erzetre is, az rögtön felszivodik ennek kell kis idő es nem érzem instant a hatását úgy mint a másik terméknél.

The Body Shop E-Vitaminos Éjszakai Szérumolaj

The Body Shop E-Vitaminos Éjszakai Szérumolaj
2021. október 5.

Kellemes illata van, de az en arcomra sajnos kicsit tul sok.. Tul olajos, nehezen szívódik be. A nyakamra es a dekoltázsomra meg a kezfejemre szoktam belole 2-3cseppet hasznalni ott nem zavar annyira az olajos állaga. Nem fogom ujravenni de elhasznalom ami még van belőle. Talan idosebb bőrre jobb lehet..?