sixunderground

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Kerastase Extentioniste Thermique

Kerastase Extentioniste Thermique
2019. szeptember 21.

A fodraszom epp agyon isteniti instagramon, hogy mennyire jo termek hajvasalashoz de nekem sajnos nem jott be. Szokitett hajam van es rasztaszeru csomokat csinalt bele, ami nem valami szep latvany.. A Nutritive nectar termique cserebe viszont egy remek termek, de errol ugyanezt sajnos nem mondhatom el.. Igaz, hogy jo az illata es az elso 1-2 hasznalat soran valoban mukodik, de 4-5 hasznalatnal mar kijonnek a hibai, legalabbis nalam ez tortent

Kérastase Specifique Bain Anti-Pelliculaire

Kérastase Specifique Bain Anti-Pelliculaire
2019. szeptember 21.

UPDATE: Pontosan 2 honapja hasznalom es kb a fele fogyott el heti 3, neha 4 mosas mellett, pedig mosasonkent 2-3x samponozok. Egyetlen alkalommal megmostam a hajam egy masik samponnal es azonnal vissza is jott a fejborhamlas ugyhogy kitartok mellette.

A jelenlegi lakasunkban iszonyatos a vizminoseg, mindenem kiszarad tole, igy a fejborom is sebes, szaraz korpaval lett gazdagabb. Probaltam head and shouldersszel segiteni a probleman, de csak latszolagos megoldas volt, ugyanis a fejboromre tapasztotta a korpat, es atlab 2-3 nap utan elkezdett viszketni es a kormom alatt osszegyult egy csomo ragacsos valami egy keves verrel. Ezt azert irom le, mert a kindulasi allapot remseges volt, kb 2 naponta moshattam a hajam, ha ezt el akartam kerulni. Evek ota szokitett a hajam, vasalom is, tehat alapbol is kiszarad. Namost, kb 4-5 hete vettem meg ezt a sampont netes velemenyek alapjan, es el kell mondjam, hogy csodaszer. Nem tudom elegge hangsulyozni, hogy nekem nincsen hormonalis vagy egyeb oka a problemamnak, ezt pusztan egy koltozes idezte elo, a parom bore is megszenvedi a kemeny vizet. Viszont mostmar nem viszket a fejem, nagyon tiszta lesz a hajam, nem szaritja gubancosra sem, ellentetben mas korpasodas elleni samponokkal, es ha megvakarom a fejem, mar nincs a kormom alatt semmi es nem is sebesedik ki hatul sem. Az, hogy gyakrabban mosom, mint regebben inkabb annak a szamlajara irhato, hogy rengeteget van osszefogva a hajam. Igazabol az a legjobb, hogy nincs tobb seb a fejemen, amit veresre vakarhatnek, es igy most durvan 20 hasznalat utan is legalabb felig van a flakon, nem kell belole sok egy alkalommal :)

L'Oreal Professionnel Smartbond Conditioner

L'Oreal Professionnel Smartbond Conditioner
2019. szeptember 1.

Evek ota hasznalja a fodraszom a hajamon, amikor csak festi es mindig tetszett a vegeredmeny, raadasul annyit aradozik a termekrol, mint valami szent gralrol, igy megvettem otthonra. Heti 1x teszem fel pakolaskent, 20-30 percig hagyom a hajamon hatni. Ugy erzem, konnyebb utana banni vele, kevesbe gubancolodik, olyat viszont nem tapasztaltam, hogy fenyesebb lenne vagy sokkal puhabb. Erosebbnek erzem valamivel, most olyan 6-8 hete tesztelgetem, kivancsi vagyok, kesobb milyen lesz. Minden mast Kerastasera valtottam le, igy vegulis egy hasonszoru termekcsaladdal egyutt hasznalom, ami szerintem nem art neki. Nekem kisse vegyszerszaga van, amit jo sokaig erezni a hajban, ez nem szimpatikus. Ha elfogyott az egesz flakon ( szerintem ez kb 1 ev lesz, meg ugy is h kb 65 centis hajam van ) updatelek, hogy ujravennem-e.
Minden egyes mosas utan biztosan nem szabad hasznalni, max heti 2x kulonben elneheziti a hajat es koszosnak is erzodik, es nyilvan hajtovekre nem mehet.