sixunderground

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 20 eladás
Megnézem

Sunday Riley Luna Sleeping Night Szérum

Sunday Riley Luna Sleeping Night Szérum
2020. szeptember 21.

kb egy hónapja vettem, nagyon szeretem. Csak éjszakára használom, reggelre lehúzza a rosaceám, az esetleges pattanásokat is szépen gyógyítja. Az öregedés elleni hatásairól nem tudok nyilatkozni, mert én megelőzési céllal vettem, nincsenek ráncaim egyáltalán. Puha tőle reggelre a bőröm és a megvásárlása óta sokat javult a rosacea az orcáimon, illetve a homlokom sokkal kevésbé zsírosodik. Az illata erős, de elnézhető neki. Kb 5-6 cseppet szoktam elkenni az arcomon, úgy számolok, hogy a kis kiszerelés is kiszolgál majd 5-6 hónapig, de ha elfogyott, updatelek, meddig volt elég. A nagyot nem szívesen venném meg, mert úgy vélem, rosszabb annyiszor felnyitni és kitenni oxigénnek a formulát. Még azon agyalok, hogy ha meg is veszem a nagyot, akkor inkább a kiürült 15ml-s üvegbe töltök egy keveset és azt használom, hogy frissebb legyen a termék. Lehet, én agyalom túl, de szerintem minél kevesebbet van nyitogatva, annál jobb. :) Hámlást nem tapasztaltam, pedig továbbra is kenem magamra a PHA-t nappalra illetve tejsavat is szoktam, néha egyazon este a Lunával de bírja a bőröm. Extra pattanásokat sem okozott.

NARS Szájfény

NARS Szájfény
2020. szeptember 21.

Ezerszer jobban szeretem, mint a mac szájfényeket, tartósabbnak érzem és nem csomósodik össze az ajkaimon 2 óra után, mint a mac öszes szájfénye. Borsos ára van, de szerintem megéri. Egyelőre 1 darabbal büszkélkedem, az viszont a valaha látott legszebb árnyalatú rózsaszín. nem szárít, nem ragacsos, csillagos ötös :)

NARS Powermatte Lip Pigment

NARS Powermatte Lip Pigment
2020. szeptember 21.

Évekig a mac szájravaló termékeinek szerelmese voltam, de a Nars letaszította a trónról. mac retro matte liquid rúzsaimmal minden esetben az volt a bajom, hogy evés-ivás nélkül is lekoptak középen az alsó ajkam belső feléről és nem lehetett újrakenni, mert csúnya lett. Szárítottak is nagyon. A Nars esetében nincsen kényelmetlen száraz érzés, nem húzódik 8 órányi viselés után sem, nagyon mnimálisan transzferál, és csak akkor kopik, ha valami olajosat / zsírosat eszel/iszol - pl egy latte leszedi a tej zsírtartalma miatt ez viszont természetes minden rúzsnál. az applikátorral nagyon szépen lehet dolgozni, és ha újrakenem evés után, szép lesz, nem töredezik, nem kopik le. Leginkább utóbbi tulajdonsága miatt szeretem nagyon, illetve 2020ban már ez is szempont: nem kenődik el a maszk alatt :)