sjudy89

Regisztráció dátuma: 2019. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cocochoco Keratin Therapy

Cocochoco Keratin Therapy
2019. december 17.

Nekem eddig 3x volt ilyen kezelésem. Szerintem ez már elárulja, hogy nekem bejött. Vastag szálú, nagyon dús hullámos hajam van.
Azt javaslom mindenkinek, hogy nézze meg, kivel csináltatja. Elsőre olyan tökéletes eredményt kaptam, hogy 5 hónapig egyáltalán nem kellett vasalnom az egyébként makacs és ronda hajamat. Másodjára sajnos belefutottam egy kóklerbe.
Illetve még valami: elvileg lehet szoptatás alatt alkalmazni ezt a kezelést, 3. alkalommal úgy mentem, hogy még napi 2x szoptatok és teljesen eredménytelen lett a kezelés. Hiába vártam ki a 3 (helyett 4) napot úgy, hogy azon kívül amit alapból kért a fodrász én nem főztem, nem sütöttem, hogy még ilyen jellegű pára sem érje, és hiába használtam azt a szulfat mentes sampont amit a fodrásztól vettem, az első mosás után már semmi nem maradt az egyenességből :( Kicsit egészségesebb lett a hajam, de csak ennyi.. Szóval ha abbahagyom a szoptatast, rávárok még legalabb 2 hónapot és csak utána megyek újra.

WiseTree Naturals Randikrém Hialuronsav Krém Karikás Szem Ellen

WiseTree Naturals Randikrém Hialuronsav Krém Karikás Szem Ellen
2019. december 14.

Nagyon megszerettem. Az első néhány használat után még kicsit csípett egy pár percig, de azóta megszokta a bőröm. Soha nem volt még kozmetikus nélkül olyan szép a bőröm, mint mióta a WTN termékcsaládot használom. Az is nagyon szimpatikus, hogy ajándékot is küldenek :) De ettől függetlenül is azt tudom mondani, hogy sokkal felülmúlta az eddig imádott hidratálómat. Ez nagyon könnyen szivodik be és tényleg látványos a hatása. Bár a karikáimon csak a korrektor segít, de ez smink alapnak is bevált.

WiseTree Naturals Arcradír

WiseTree Naturals Arcradír
2019. december 14.

Ajándékba kaptam a rendelésemhez ezt a radírt és én az egész termékcsaládot megszerettem. Bár arcradírt előtte nem használtam így összehasonlítási alapom nincs, de nekem bejön.

1 KRÉM