SJuli

Regisztráció dátuma: 2020. március 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. március 13.
Bőrtípus: -

Megnézem

Avène Mineral Sunscreen Fluid SPF50

Avène Mineral Sunscreen Fluid SPF50
2021. december 17.

Nekem nem igazán jött be ez a fényvédő, pedig nagyon szeretem a csak fizikai, és a nagyon folyós, híg állagú fényvédőket nyáron. Az a bajom vele, hogy nagyon sötét volt az én világos arcbőrömre, (tinted verziót vettem), és csak baromira lebarnultan, nyáron merném alkalmazni. Ezen kívül van egy irritáló, olajos érzete, ami zavar a felkenéskor is, meg utána is. Szóval nem jött be kategória, valószínűleg más fényvédőkkel összekeverve tudom csak elhasználni.

Helia-D Cell Concept Kollagén Lifting Maszk

Helia-D Cell Concept Kollagén Lifting Maszk
2021. december 6.
(!)

A 3 lépéses megoldás rendkívül jól hidratál, feltölti a kisebb ráncokat, ragyogó bőrt varázsol. Mindhárom termék tartalmaz parfümöt, de nagyon enyhe az illata, számomra nem zavaró, pedig érzékeny bőröm van, és nagyon megszoktam már az illatmentes kozmetikumokat. Szembe kerülve nem csíp, pedig nálam ez is sokszor előfordul más termékeknél. Ha csak az első két lépést csináljuk meg, mondjuk egy esti program előtt, már az is egy nagyon szuper smink alap, hiszen nagyon jól feltöti a bőrt. Először 4 csillagot szerettem volna adni, mert nem kell a parfüm arc termékbe, jobb nem stresszelni ilyesmivel a bőrt. A bőrgyógyászok is mindig az illatmentesség mellett teszik le a voksukat. De azért döntöttem az 5 csillag mellett, mert jobban hidratál, mint bármi más, amit idáig próbáltam.

Etude House Sunprise Mild Watery Light SPF50+ / PA+++

Etude House Sunprise Mild Watery Light SPF50+ / PA+++
2021. szeptember 22.

Sajnos csípi a szememet, de könnyű állagú, hamar beszívódó. A másik verziót (Sunprise Mild Airy Finish) jobban szeretem.