skata

Regisztráció dátuma: 2012. október 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15

Nem ajánlom.
Először nagyon tetszett a hatása, kevesebbszer kellett kennem, mint az előtte használt ajakápolómat (amire már nem is emlékszem mi volt, talán az egyik Labello). Aztán a felét elhasználva kezdtem rájönni, hogy nem jó ötlet ilyen hűsítő, kámforos dolgot kenni a számra. Nem mondanám extrém száraznak az ajkaimat, de egyre gyakrabban kellett felkennem. A tubus vége felé pedig már kifejezetten szárított, összességében többet ártott, mint használt.
Így utólag egyetlen pozitívumot tudok mondani róla, a fényvédő összetevőket. Sajnos a temérdek színes, ízes, illatos ajakápoló között elég kevés a fényvédős, bár mintha mostanában bővülne a választék.
A mentol és a kámfor hosszabb távon jó eséllyel irritál, de ha nem, véleményem szerint akkor sem számítanak hasznos összetevőnek egy ajakápolóban. Én imádom a mentás dolgokat, de a Carmex helyett marad a mentolos rágó, a borsmentatea és a mentás latte macchiato. Ajánlom még mértékkel az After Eight csokit, nyáron a mentás fagyit, néha-héna egy mojitot, de bizsergető kámforos-mentás ajakápolót inkább ne vegyetek. :))

Alverde Kompaktpuder Mit Zarten Schimmereffekten

Alverde Kompaktpuder Mit Zarten Schimmereffekten
2014. március 15.

Úgy vagyok az Alverde limitált kollekciókkal, hogy vagy egyáltalán nem hoznak lázba, vagy legalább a termékek fele tetszik. Utóbbi esetben általában visszafogom magam és csak akkor vásárolok, ha marad belőle a leárazásig. Na, ezt viszont megvettem teljes áron és abszolút megérte. Direkt olyat választottam, amiben kevés a lila és mivel aránylag jól elkülönülnek a színek, szemhéjpúder triónak is jó.
Arccsontra használom highlighterként, legtöbbször pirosító fölé. Erősen pigmentált, ezért egy leheletvékony réteg bőven elég belőle, így nincs természetellenes színes csík, csak diszkrét fény.
Nemrég egyik DM-ben még láttam és itt is feltűnik néha egy-egy az eladó cuccok közt. Szerintem aki azért nem vett mert attól tartott, hogy túl sötét, bátran tegyen egy próbát, ha talál belőle. Most nagyon sápadt színem van, de pár napja újra elővettem és még így is szépen mutatott.

Une All In One Szempillaspirál

Une All In One Szempillaspirál
2014. március 15.

Első UNE termékem ez volt.
A szempillaspirálokkal kapcsolatos egyik legutálatosabb dolog szerintem az, amikor az ember a betonkeményre száradt, 1 réteg spiráltól is összetapadt pilláit próbálja valahogy utólag szétválasztani. Na, ezzel szerencsére nincs ilyen gond. :) Amint már többen írták előttem, szép, természetes hatású, nem irritál és a lemosással sem kell szenvedni. Nekem viszont igenis pereg, 2-3 óra elteltével már kicsit fekete a szemem alja, pedig az alsó pillákat nem is festem.
Úgy látom másnak nincs ilyen problémája, úgyhogy nagyon-nagyon jóindulattal négyes.

1 MÁRKA

16 ÖSSZETEVŐ

Gallic Acid EWG Kockázat: EWG Adat: közepes

Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott