Skiiin

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Origins Drink Up Intensive Overnight Mask

Origins Drink Up Intensive Overnight Mask
2019. november 18.

Én is nagyon szeretem! Heti 3x minimum használom, éjszakára hidratálókrém helyett. Nagyon finom kis édeskés illata van, könnyen kenhető viszont valóban "testes". Nagyon jól hidratál! Tavaly vettem talán decemberben és még így is megvan a tubusnak kb a szűk fele...szóval gazdaságos!
Reggelre mindig táplált, hidratált lesz tőle a bőröm.

Chanel Baume Essentiel Highlighter Stick

Chanel Baume Essentiel Highlighter Stick
2019. november 16.

Nekem a 'Transparent' árnyalat van meg. Ujjaimmal szoktam felvinni, ahogy ráteszem az ujjamat a stick-re már érezni is lehet, hogy "olvad". Azt vettem észre, hogyha sokat viszek fel a kiemelendő területekre akkor nap végére jobban bezsírosodik az arcom. Szóval a mennyiséggel vigyáznom kell.
Viszont természetes, vizes hatást kelt valóban. Nem hagy semmilyen csillámos utóhatást, nincsenek is benne csillámok viszont ha jól emlékszem a 'Sculpting'-ban vannak kis csillámok.
Tényleg egy multifunkcionális termék, az ajkakra is lehet használni.

Omorovicza Bőrmegújító Arcradír

Omorovicza Bőrmegújító Arcradír
2019. november 16.

Utazóméretűt használtam belőle, nagyon sokáig elég volt! Csak amiatt nem használom már, mert áttértem a kémiai hámlasztókra.
De ez egy hatékony fizikai radír, apró szemcsés, viszont alapos hámlasztást végez. Nem szárította a bőrömet, könnyen lehetett leöblíteni. Nagyon szép zöld színe van és gyógynövényes illata.
Aki fizikai arcradírt keres annak bátran tudom ajánlani!