skin

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Catrice 5 In A Box Mini Szemhéjfesték Paletta

Catrice 5 In A Box Mini Szemhéjfesték Paletta
2020. november 24.

Aki esetleg gondolkodik rajta hogy megvegye-e egy percig se gondolkodjon. Remek kis paletták. Alappal egész nap tartanak úgy hogy meg sem kopnak. A színek minősége változó a fényesek szépek erősen pigmentáltak ,de a mattok sem porolnak bár egy icipicit gyengébbek. A csomagolása is kompakt . Az ár érték arány nagyon jó .

Kell a púder! Pigment

Kell a púder! Pigment
2020. október 19.

Orsi's prosecco színben birtoklom közel egy hete.Sokáig gondolkodtam rajta vegyem -e vagy sem mert féltem tőle,hogy tele lesz apró csillámokkal ,de nem így lett. Egy hihetetlenül egységes szép fényű pillekönnyű selyempor.
Nagyon szépen satírozható én egy közepesen tömött ecsettel vittem fel. Ez a szín fehér bőrön alkalmas bronzosításhoz is ,de szemhéjra is bátran használható. Az ára kicsit borsos az igaz ezért akcióban érdemes megvenni. Nem tudom hogy milyen lehet krémbe keverve mert nem próbáltam. Biztos ,hogy lehet nélküle is élni,de érdemes kipróbálni ha van rá lehetőség. A csomagolás jó bár aki nem szereti a laza porokat annak nem ajánlom ,de biztonságosan záródik így táskába is bedobható.

Shiseido Clear Stick UV-Protector SPF50+

Shiseido Clear Stick UV-Protector SPF50+
2020. október 11.

Tökéletes magas védelem . Könnyen felvehető nem hagy ragacsos érzetet. Pattanást nem okoz. Ismét egy jól sikerült termék a márkától. Én közvetlenül az alapozó alá viszem fel és működik.

2 MÁRKA