skin

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Flancos Theory EDP

Flancos Theory EDP
2023. január 15.

Ez annyira maszkulin,hogy olyan mintha egy vödör férfi arcvizet magamra locsoltam volna de az olcsóbb fajtából. Karcos, erős illat.

Makeup by Mario Softsculpt Transforming Skin Enhancer

Makeup by Mario Softsculpt Transforming Skin Enhancer
2022. november 29.

Nagyon sokáig vágyakoztam utána a sok Youtuber videó láttán ahol ódákat zengtek róla. Sikerült végre beszereznem igaz ennek ára volt mert elsőre nem találtam el a nekem való színt. Na de amikor megérkezett a hozzám passzoló akkor tényleg bebizonyosodott ,hogy nemhiába áradoznak róla . Egy nagyon jó termék ,könnyű vele dolgozni . Aki szereti a No sminket annak alapdarab lehet . Olyan szépen terül az arcon hogy nem kell hozzá gyakorlott kéz. A végeredmény mindig magáért beszél. Bevallom mindig szkeptikus vagyok ha valamit agyon hájpolnak ,de hogy ez a termék mindig bekerült a top háromba szinte minden influenszernél nemhiába volt. Valamit tud ez a Mario. Nagyon jónak találom ,hogy több árnyalatból lehet választani így mindenki megtalálhatja a neki valót. A tartóssága is korrekt.

Rose Inc Skin Enhance Luminous Tinted Serum

Rose Inc Skin Enhance Luminous Tinted Serum
2022. október 29.

Aki sok YouTube videót néz smink témában az hamar belebotlik ebbe a márkába ami viszonylag új és nem túl ismert főleg idehaza.
Én így jártam . Sok jót hallottam róla és ez roppant kiváncsivá tett. Így utánajártam hol is tudnám beszerezni. Könnyű volt a márka szállít Magyarországra sőt a vámot is rögtön kiszámolja így még vásárlás előtt el tudod dönteni ,hogy megéri -e neked. Szerencsére pont egy csomag akció is volt amikor én vásároltam és ezt az alapozót a felkínált minták közül választottam a vásárláshoz. Egy minike de kb 8 alkalomra elég . Ebből azért már el tudja dönteni az ember hogy tetszik -e vagy se.
Mázlim volt mert a színt is sikerült elsőre eltalálnom.
A termékről : pumpás kiszerelésben érkezik hozzánk kicsit furcsa állagú vagyis nem a megszokott homogén alapozó. Mintha olajban úszkálnának a darabkái. Használat előtt én alaposan felráztam biztos ami biztos. Kinyomva is fura . Amikor felkerül az arcra nagyon finom hűsítő érzés és könnyű eldolgozni . Ecsettel viszem fel ,nem csíkoz és foltos sem lesz. Szépen fed egy jó közepes fedést is el lehet vele érni. Nekem nincsenek pattanásaim csak egy kis folt rosacea van az arcomon, de azt szépen eltünteti.
Nagyon friss érzés a bőrnek. Tartósság szempontjából is meglepően jó. Ahogy hallottam a Chanelnek van egy hasonló konzisztenciájú alapozója bár én azt nem próbáltam .
Ezzel teljesen elégedett vagyok így beruháztam egy teljes kiszerelésre. Jól lélegzik alatta a bőr egy picit talán oxidálódik de elenyésző mértékben.
Ami miatt megvásároltam az ,hogy úgy érzem ápolja a bőrömet a benne lévő folyadéknak köszönhetően és olyan érzés mintha semmi sem lenne rajta légiesen könnyed.
Aki valami újat szeretne kipróbálni vagy keresi a számára tökéletes alapozót annak ajánlom.

2 MÁRKA