skin

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

IT Cosmetics Bye Bye Pores Pressed Setting Powder

IT Cosmetics Bye Bye Pores Pressed Setting Powder
2021. november 29.

Szuper termék. Amióta megvan csak ezt használom. Tényleg azt teszi amit ígér. Könnyed láthatatlan viselet. Mindegyik alapozómmal kompatibilis. Táskabarát, nem ül bele a ráncocskákba sem. Jó nagy adag és nem porzik.

Update1: továbbra is szeretem. Annyira ,hogy mára előbukkant a pan alja. Kettő darab púderem van ez és a Sisley kompaktja. Nem kertelek ezt jobban szeretem. Fele annyiba kerül ,de tud annyit mint az.

Dior Forever Natural Bronze

Dior Forever Natural Bronze
2021. november 14.

Annyira akartam szeretni,de csalódás lett a vége. A 4-es árnyalatban vásároltam meg. Elegáns csomagolás, kis kompakt táskában is könnyen elfér ez a bronzer. Már az első használhatnál feltűnt,hogy nem úgy terül ahogy én szerettem volna. Sajnos kicsit mindig foltosra sikerült . Nagyon matt bronzosító ezért a textúrája sem igazán krémes. Friss bontású Douglasban vásárolt példányról beszélek és mégsem tetszett a végeredmény,pedig sokféle ecsettel próbáltam felvinni. Mindig olyan koszos hatású lett rajtam. Lehet,hogy rossz volt a színválasztás . Nem kísérleteztem tovább eladtam. Ez volt a mi történetünk.

Avon Anew Ultimate Supreme Luxus Regeneráló Arckrém

Avon Anew Ultimate Supreme Luxus Regeneráló Arckrém
2021. november 8.

Megvásároltam az új kiadását és elképedtem.
Rengeteg illatanyag van benne és az sem a finom krémekre jellemző hanem inkább egy közepesre sikeredett katalógusillatra hasonlít.
A hatása pedig olyan mintha egy fóliát húznék az arcomra ,olyan vastag filmréteget képez,hogy fuldoklik alatta a bőröm. Az illata émelyítő és pár perc alatt lángol a képem.
Tőlem most egy nagy nulla erre a krémre.

2 MÁRKA