skin

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Derma E Vitamin C Concentrated Serum

Derma E Vitamin C Concentrated Serum
2024. május 16.

C vitaminos krém keresésében voltam sok mindent kipróbáltam ,de még az egekig hájpolt termékek sem váltak be . A legutóbbi a Tindigó féle C vitaminos krém volt ami rettenetesen szárított . Hatása jó volt csak azt a feszülő ,húzódó bőrt nem szerettem ami utána maradt. Elkezdtem olvasgatni egy női lap újságírója próbált ki jó pár C vitaminos készítményt és ez a kis csoda került az első helyre . Aztán elkezdtem jobban utánanézni és csak jókat olvastam róla. Így gondoltam kipróbálom. Nem csalódtam egy nagyon könnyű fluid ami pár perc alatt beszívódik és nem hagy sem ragacsos érzést sem pedig feszülő érzést maga után. Pumpás kiszerelés így higiénikus is. Mellesleg 60 ml és két pumpányi is elég belőle ami miatt roppant gazdaságos . Sminkelni is könnyű rá . Az illata az nem a legjobb kicsit gyógyszeresnek hat,de jól hidratál és teszi a dolgát. Szerintem újra fogom vásárolni.

Dolce & Gabbana Blush of Roses Luminous Cheek Colour

Dolce & Gabbana Blush of Roses Luminous Cheek Colour
2024. március 21.

Jöttem áradozni erről a kis csodáról.
Kezdeném a csomagolással. Gyönyörű semmi gagyi hatás a rózsás csomagolás ellenére . Végre nem unalmas fekete vagy fehér műanyag doboz. Nem tudom miért de olyan jó a kézbe venni súlya van. A termékhez kapunk egy használható ecsetet is ami működik . Külcsín és belbecs kéz a kézben jár. Semmi krétásság semmi krémesség inkább súlytalan pillekönnyű hímpor. Selyem fátyolként terül el a bőrön szinte azonnal a bőrbe olvad és mintha belülről áradna a fény . Sok pirosító kipróbálójaként azt kell mondjam ez életem pirosítója. A tartóssága kiváló estig tart még
akkor is fent van. Lehet építeni bár szerintem szükségtelen,annyira szép egy rétegben is. Az enyém barack árnyalatú enyhe fénnyel ,csodás . Most mondjam azt hogy nem tudok betelni vele. Komolyan elgondolkodtam esetleg más árnyalat beszerzésében is.

Yves Saint Laurent All Hours Hyper Bronze

Yves Saint Laurent All Hours Hyper Bronze
2024. március 19.

Ez az első YSL bronzer amit használok így az előző kiadásokkal nincs összehasonlítási alapom. Ami külsejét illeti szép bár nekem a barna bőr borítás annyira nem tetszik. De igényes a kialakítása . Jól záródik és viszonylag sok terméket kapunk az áráért. Ami a szín választást illeti megkönnyítí ,hogy az YSL alapozónk színkódjájoz ajánlják ,hogy melyik az az árnyalat ami passzolhat hozzánk. Nos én eltértem ettől. A legvilágosabb árnyalatot ajánlották ,de mégis a kettest vásároltam meg . És milyen jól tettem. Egyáltalán nem lett sötét . Sőt az első swatcholáskor még kicsit meg is ijedtem ,hogy ez bizony világos lesz. De szerencsére nem lett az.
Nagyon finom őrlésű termék ,de nem krémes tapintású inkább poros. Vékonyan fel lehet hordani ha kell építhető is. Szépen eldolgozható és szinte belesimul a bőrbe.
Aki a matt bronzereket részesíti előnyben annak ez tökéletes lesz. A kettest inkább rosy bronznak mondanám ami a színét illeti bár ez biztos függ a bőrünk tónusától is .
Egy tükör is található benne a doboz biztonságosan záródik a tenyerünkben elfér. Ami előnye hogy 90 százalékban természetes anyagokból készült így a bőrünket sem terheljük. Ami a tartósságát illeti kb 6 óra múlva elkezd halványodni rajtam ,de nem foltosan kopik. Amit még a javára írhatunk az összetétele : tartalmaz még niacinamidot és hialuront valamint limetta is van benne és hogy alkalmas a diszkrét bronzosításra mivel nem túl pigmentált .
A pórusokat nem emeli ki szinte egybe olvad a bőrrel.
Gondolom azért lehet különbség a különböző színkódú termékek között pigmentáltságban,mint ahogy más márkák bronzereinél is előfordul. Hogy csodaszer-e ? Nem hinném .

2 MÁRKA