Skylah

Regisztráció dátuma: 2015. november 18.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. november 18.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Sanatopic Intenzív Bőrpuhító

Sanatopic Intenzív Bőrpuhító
2017. június 17.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Hosszabb távon alkalmazva (ami néhány nap) rettentő puhává varázsolja a kezeimet, szó szerint azt ígéri, ami a nevében van: bőrpuhító. Miután beszívta, és víz éri a kezemet, lepereg róla. Picit lassan szívódik be, és egy ideig kis zsíros utóérzete marad, de azt gondolom, a puhaságnak ez az ára. Ettől függetlenül 5 csillag, egyértelműen. Egy dolgot viszont nem értek: a pumpás sanatopic bőrpuhító krém kisebb kiszerelésű, tehát drágábbra jön ki, ugyanakkor megnéztem az összetevőik egy az egyben ugyanazok. Valaki tud nyilatkozni erről?

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2017. február 17.

Hűha!
Nagyon hosszasan tudnék írni erről a parfümről, feltehetően nem lesz benne újdonság.Amikor piacra dobták, beleszerettem, és meg is kaptam. Imádtam, különleges volt, semmihez sem hasonlítható. Annyira szerettem, hogy állandóan ezt használtam, reggel-este. (Bár meggyőződésem, hogy estére való parfüm, de egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne fújjam magamra, jobb kedvem lett tőle, ha éreztem az illatát, különösen a téli hónapokban.) A fújókája olyan, hogy nagyon nehéz belőle keveset fújni, egy-egy teljes fújás szerintem majdnem sok, nagyon nagy a hatósugara.
Aztán jött a Hype, és mindenkin ez jött szembe a plázában-árkádban, egyszerűen úgy éreztem, hogy MINDENKI ezt használja, és ott jött a kiábrándulás. Kifejezetten zavar, hogy csíkot húznak maguk után.
Ebből egyszerűen NEM SZABAD sokat fújni, mert annyira tolakodó az intenzitása, és aki túlzásba esik, rátukmálja másokra is, ha akarják, ha nem.
Van még belőle, és néha-néha előveszem, és arra jövök rá, hogy a francba, azért mégis csak jó kis illat ez.
Nagyon tartós, nagyon jól eltalált illat, de a tucat dolgokat nem szeretem. Arról nem is beszélve, hogy akik nem tudják használni, tönkreteszik az élményt. Én emiatt nem szeretem már viselni. :(
De maga a parfüm szuper, ezért 5 csillag.
Kicsit ellentmondásosra sikerült ez a vélemény, de azért remélem érthető. ;)

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2016. április 23.

Amióta megvan, mással nem is fésülködtem! Tényleg nem húzza a hajat, mivel olyan sűrű, alaposan kifésüli, nagyon szeretem. Én a pici, apró fokokat szeretem benne a legjobban, a másik hajkefém már olyan brutálisnak és durvának tűnik mellette. Viszont rendszeresen kirepül a kezemből fésülködés közben, nem jó a fogása, de elnézem neki, mert annyira jó!