Skylar19

Regisztráció dátuma: 2015. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balmi Super Cube Ajakbalzsam - Roseberry

Balmi Super Cube Ajakbalzsam - Roseberry
2016. szeptember 6.

Olyan két hete használom, de nem minden nap, csak amikor eszembe jut. Szerintem nagyon jó termék: hidratál, fényt ad, és persze nagyon finom az íze/illata. *_* Eredetileg nem ilyet akartam venni, de a csomagolása, és az hogy 1999Ft-ról le volt árazva 999Ft-ra elgondolkodtatott, és végül őt vettem meg. Volt több fajta is, viszont nem mindegyikből volt teszter. Amelyikből volt teszter azok közül egyiknek sem tetszett igazán az illata, úgyhogy ezt a fajtát vettem meg zsákbamacska módra, bár ötletem se volt hogy mi az a roseberry pontosan..xd De kár volt aggódni, mivel ennek isteni az illata! Nagyon emlékeztet egy régi nyalókáéra, ami ilyen fehér piros spirálos mintájú volt, és cukormentes azt hiszem...de azt mostanság már nem láttam egy boltba sem.:(
Hozzáteszem, hogy én inkább csak megelőzés céljából használok ajakápolót, azt nem tudom hogy már eleve száraz ajkakkal mit tud kezdeni.

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2016. április 15.

Nekem bejött, bár én csak egy kisebb területet pótolok ki vele a szemöldökömön, emiatt nem is fogy gyorsan, nem kell gyakran hegyezgetni. A színe is megfelel( 05 soft blonde), árban kedvező.

Miss Sporty Perfect Stay Lasts Up To 10 Hr Pressed Powder

Miss Sporty Perfect Stay Lasts Up To 10 Hr Pressed Powder
2016. március 9.

Eredetileg a Max Factor Creme Puff púdert szoktam használni, a Truly Fair árnyalatot. Az egyetlen baj a Max Factor-ral az ára.(2800 Ft körül van) Azt terveztem újravenni ennek ellenére, de sajnos megpillantottam ezt, és ott hirtelen úgy gondoltam hogy miért is ne lehetne jó? Hát ezért: a világosabbik árnyalatnak is olyan sárgarépa színe van hogy csak na... két árnyalat van összesen, abba nem is merek belegondolni hogy a sötétebbnek vajon milyen színe van. o.O Azt már meg sem tudom mondani hogy púderként hogy funkcionál, mert csak egyszer próbáltam, de az is sok volt. Mérges vagyok magamra mert az üzletben is néztem a színét, de valahogy ott nem tűnt rossznak... Leginkább az ára miatt vettem ezt, de azóta már megbántam. Hiába "spóroltam" 2000 Ft-ot azzal, hogy ezt vettem, ha egyszer ezt nem tudom használni, ergo vehetem meg a Max Factort. Spórolás helyett még többet is költöttem a púder témára, mint kéne..xd
Komolyan nem értem hogy gondolták ezt a sárga színt mint világosabbik árnyalat...