Skylin

Regisztráció dátuma: 2019. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2020. november 22.

Az egyik rendelésem mellé kaptam belőle termékmintát. Amikor elkezdtem használni, nem hittem el... Rengeteg krémet próbáltam már a kombinált, vízhiányos bőrömre, ami megfelelően hidratál, még sosem találtam. Vagy zsírosabb lett tőlük, vagy apró pici piros göbök jöttek a bőrömre. Ebben a krémben megtaláltam a nagy Őt! :) Tökéletes géles állag. Könnyű, nem zsíros, nem ragacsos, egy pillanat alatt beszívja a bőröm és üde, pezsgő lesz tőle. Nem csíp, nem irritál, nem nehezít el. Pihe-puha lesz tőle az arcom és boldog. 72 órát nem hidratál. Reggel, este használom és nem kell belőle sok. A T vonalban a zsírosodás megszűnt. IMÁDOM!

La Roche-Posay Effaclar A.I. Pattanáskezelő Krém

La Roche-Posay Effaclar A.I. Pattanáskezelő Krém
2020. november 22.

Tényleg halványítja a pattanásokat, de persze nem csodaszer. Az Eucerin dermopure szérummal együtt használom több, mint két hete és nem tüntették el a pattanásaim, de lényegesen kisebbek és halványabbak lettek. Szeretem és újra fogom venni, ha hosszabb távon is megállja a helyét.

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
2020. november 22.

Ezt a terméket hosszas keresgélés után választottam. Rémes hormonális problémák miatt kialakult gyulladt acnek vannak az arcomon. Szerintem erre a problémára tökéletes megoldás nem létezik, de... Ezt használom a La Roche-Posay Effeclar A.I. krémével együtt. Így ők ketten két hét után sem tüntették el a pattanásokat, viszont sokkal szebbek és kevésbé látványosak, kisebbek lettek. Az A.I. inkább halványít. A mitesszereim nem lettek kevesebben, de mégis azt kell mondjam, hogy elégedett vagyok, mert ilyen eredményt eddig nem sikerült elérnem még semmivel. Remélem hosszú távon barátok leszünk.