skyline

Regisztráció dátuma: 2018. január 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Vichy Aqualia Thermal Rich Arckrém

Vichy Aqualia Thermal Rich Arckrém
2020. április 27.

az állaga jó,hidratál is,bár nekem bőröm állapotától függően néha újra kell kennem egy fél óra után,illata is rendben,kellemes,nem ragad,nem húz,nem csíp.
Annyit tud,mint némely nivea,loreal drogériás krémek,viszont sokkal drágább,ezért nem éri meg újravenni..kivéve,ha valaki villogni akar a vendégek előtt a fürdőszobában :D

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2020. április 27.

Hát..komolyan mondom,nem éri meg az árát..nagyon nem,az addig oké,hogy parfüm mentes meg minden,nem is bántja az érzékeny bőröm,viszont az állaga egy vizes valami,ami ragad miután felkenem,és este lemosásnál is ott van,viszont napközben konkrétan semmit nem hidratál,de cserébe azonnal fel kell kennem fölé egy rendes arckrémet..szóval kenem,hogy elfogyjon,igazi arckrém alá..vannak olcsóbb,és jobb krémek,nem értem a hype-ot

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Testápoló

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Testápoló
2020. február 9.

Az illata nagyon tetszik,viszont az állaga vizes,és nekem egyáltalán nem hidratálja a bőröm,ami elég száraz főleg a lábszáram..már csak azért használom,hogy mihamarabb elfogyjon..ez ilyen "habiszti" testápoló,akinek valóban száraz a bőre,az keressen inkább valami mást