Slysziszi

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Alapozó Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Alapozó Városi Hatások Ellen
2021. március 13.

A legtöbb alapozóval az szokott lenni a bajom, hogy egy idő után fényleni kezd az arcom T zónában. Ez az alapozó hozza, amit ígér, matt hatás a zsíros, hidratáló hatás a vízhiányos, szárazabb részeken. 10 órát volt rajtam és nem kellett egyszer sem után púderoznom az arcom. Az is tetszik, hogy van passzol az egészen világos bőrömhöz. A rose árnyalatot választottam. Szépen rétegelhető, nekem nincsenek bőrhibáim, így elég volt egy réteg, a problémásabb bőrre fel lehet vinni egymás után több réteget is a jobb fedés érdekében. Ami még nagyon tetszik benne, hogy nincs az a szokásos ragacsos érzés, ahogy az arcomhoz érek. Nekem megérte megvenni. Az Yves Rocher Primer Base-t is alákentem, szép egyenletes fedést adott így, szinte alig látszik, hogy alapozó van rajtam.

Batiste Szárazsampon

Batiste Szárazsampon
2019. november 5.

Hozza a hatást, amit a többi Batiste szárazsampon, de ez a citrusos illat inkább wc illatosítóra emlékeztet, nekem nem tetszett.

Batiste Dry Shampoo Rose Gold

Batiste Dry Shampoo Rose Gold
2019. november 5.

Szőke, vékonyszálú, a tövénél hamar zsírosodó, száraz végű hajam van. Az évek során rengeteg szárazsampont kipróbáltam már, de a Batiste márka magasan veri még a prémium kategóriás társait is.
1, de akár 2-3 nappal is el tudom tolni a hajmosást a használatával. Az illatát is imádom. :)