slytherclaw

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2020. július 3.

Nekem nem vált be igazán. A TO hilauronsavas szérumja helyett rendeltem legutóbb ezt, de nem győzött meg. Tény, hogy szépen hidratál és ebben a melegben sem üti ki a bőrömet, de egyrészt a hígabb állaga miatt nekem sokkal gyorsabban fogy, mint a másik szérum, másrészt viszont valami rejtélyes okból kifolyólag csíp, amikor felviszem. Előnye viszont a TO szérumjával szemben az, hogy maradéktalanul beszívódik és nem hagy maga után egy ilyen vékony hártyát.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2020. június 9.

Így az utolsó dupla vizsgaidőszakom közepén nem állítom, hogy ettől a szérumtól varázsütésre eltűntek a sötét karikáim és a táskák a szemem alól, de határozottan vállalhatóbban nézek ki, mint általában a vizsgaidőszak ezen szakaszában.
Lassan két hónapja használom, reggel és este is. Nekem főleg azzal van problémám, hogy reggelente nagyon puffadt szemekkel ébredek, és ezen tényleg segít. Egy váratlan, de jobban belegondolva nem annyira meglepő mellékhatása az volt, hogy a szempilláim gyönyörű hosszúra megnőttek és szerintem sűrűbbek is lettek.
Nem egy nélkülözhetetlen része a rutinomnak, de azért szeretem.

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2020. június 9.

Sajnos nekem nagyon nem vált be :( Szerintem nagyon érződik benne a 40% poliészter, és jobb szó híján azt kell mondjam, hogy karcol. Egyébként tényleg nem foszlik és könnyű szétszedni a korongokat, de nekem körömlakk-lemosáson kívül másra sajnos nem használható.

4 ÖSSZETEVŐ