slytherclaw

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bioderma Photoderm Cover Touch Mineral SPF50+
2022. június 14.
(!)

Tesztelésre kaptam.
Sajnos a Hófehérke-bőrömön még a Light árnyalat is konkrétan narancssárga. Erre még vállat vontam, hogy mindegy, itthonra jó lesz, amikor a macskán kívül nem lát más. Nekem borzasztóan szárítja a bőrömet, olyan érzés a viselete, mintha egész nap magamon hagynék egy agyagmaszkot. Az biztos, hogy a matt hatás megvan, de ezen kívül nem tudok róla semmi jót mondani.
Akinek nagyon világos bőre van, az jobb, ha nem is kísérletezik vele, mert nagyon természetellenes színe van.

EVY Technology Sunscreen Mousse Kids SPF50

EVY Technology Sunscreen Mousse Kids SPF50
2022. június 12.

Az csábított benne, hogy nem kell kétóránként újrakenni, mert egész napos városnézések alatt nem mindig egyszerű kivitelezni a rendszeres fényvédőzést. Sajnos én is azok közé tartozom, akiknek nem múlik el a felvitel után a ragacsosság. Nekem konkrétan annyira ragad, hogy a copfomból kiszabaduló hajszálak beleragadnak és amikor megpróbálom az arcom közeléből eltávolítani őket, akkor kitépődnek. Lepúderezni sem tudom annyira, hogy ne ragadjon. Este nem lehet megúszni dupla tisztítás nélkül, mert rendkívül ragaszkodó természetű (ami persze jó is, mert nem izzadom le).
Testre még nem is mertem kipróbálni, mert nem szeretnék két lábon járó légycsapdává válni.
Egyébként szuper fényvédő, nem irritálja sem a bőrömet, sem a szememet. Nem fénylik, viszont szépen egységesíti a bőrömet. Még kísérletezgetek vele, hogy hátha valahogy ki tudom küszöbölni a ragadást, mert nagyon szeretném szeretni.

Lush Sticky Dates Tusfürdő

Lush Sticky Dates Tusfürdő
2022. június 5.

Isteni illata van, mámorítóan édes datolya és vanília. Sűrű, már-már géles állaga van, emiatt elég takarékosan lehet vele bánni. Sajnos rajtam nem marad meg sokáig az illata, de zuhanyzás közben csodálatos.
Kár, hogy csak limitált.

4 ÖSSZETEVŐ