slytherclaw

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1 ELADÓ KRÉM

Balea Lovely Flower Szárazsampon Hab

Balea Lovely Flower Szárazsampon Hab
2019. május 28.

Sajnálom, hogy én leszek az, aki lehúzza, de szerintem borzasztó rossz. Utazás előtt vettem meg az itteni jó vélemények alapján, de inkább otthagytam a szállodában, mert csak feleslegesen foglalta volna a helyet a bőröndömben. A koncepció tetszett, de nekem nem csak semmit nem javított a hajam zsírosságán, de ezzel egy időben pikkelyesre is szárította a fejbőrömet, a hajam pedig ilyen csupatokban lógott. Nem használtam belőle sokat, de ennyi alkohollal jobb lett volna, ha egyáltalán nem viszem a fejbőröm közelébe.

The Body Shop Mangós Testvaj

The Body Shop Mangós Testvaj
2019. május 26.

Még karácsony után vettem egy mangós neszesszert, abban volt egy kis kiszerelés, de csak most vettem használatba. Elsősorban éjszakai kézkrémnek használom, mert már van annyi fok, hogy a nagyon könnyű testápolókon kívül semmi mást ne szívjon be a bőröm. Csodálatos illata van, szépen karbantartja a kezeimet és a könyökömnél lévő permanens száraz folton is segített.
Gondolkozom a nagyobb kiszerelés beszerzésén, de mivel ez tipikusan nyári illat, viszont téli hidegre való hatásfok, nem biztos, hogy elhasználnám.

The Body Shop British Rose Mélyhidratáló Arcmaszk

The Body Shop British Rose Mélyhidratáló Arcmaszk
2019. május 26.

Féláron jutottam hozzá a himalájai bambuszszenes testvérével együtt, de nem estem tőle hasra. Az illata mesés, az állaga nagyon kellemes géles. Én hűtőben tárolom, úgyhogy mindig nagyon jólesik feltenni. A hatása viszont szerintem kb. nulla, mindig érzem a használata után, hogy szomjas a bőröm, akármeddig hagyom is fent.
Három csillag, mert ártani nem árt, nem irritálja a bőrömet és az illata már magában felér egy spa-élménnyel, de újravenni valószínűleg nem fogom.

4 ÖSSZETEVŐ