slytherclaw

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

The Inkey List Niacinamide

The Inkey List Niacinamide
2021. június 8.

Jó kis szérum ez, de én a The Ordinary niacinamide-ját jobban szeretem. A flakonkája közel nem annyira praktikus, mint a TO pipettás üvegcséje, nekem általában több jön ki, mint szeretném.

Glow Recipe Watermelon Glow PHA+BHA Póruscsökkentő Toner

Glow Recipe Watermelon Glow PHA+BHA Póruscsökkentő Toner
2021. június 7.

Imádom! Szülinapi ajándék volt magamtól magamnak, jobbat nem is választhattam volna.
Ez egy kicsit sűrűbb állagú toner, mint amiket én eddig használtam, már-már egy hígabb szérumra hasonlít. Friss, kicsit uborkás illata van, de ez hamar elillan. Esténként használom, arctisztítás utáni első lépésként. Nem kell belőle sokat használni, nekem másfél hónap után is max. a hatoda fogyott el az üvegnek. A póruscsökkentő hatásáról nem tudok nyilatkozni, de hidratáló hatása egyértelműen van. Amióta használom, azóta egyszer sem éreztem közvetlenül arctisztítás után sem azt a kellemetlen, húzódó érzést.
Ha jól emlékszem, 6-7% PHA-t tartalmaz, ami nekem pont tökéletes, mert az 5%-os PHA/AHA szérumok semmit nem csinálnak a bőrömmel, a 10% pedig már sok szokott lenni. Kellően gyengéd a mindennapos használathoz, de mégis hatásos, ragyogó lesz tőle mindig a bőröm.
Lehet, hogy van, akinek ez nem szempont, de nekem nagyon tetszik a Glow Recipe termékek csomagolása. Öröm használni őket, engem egy-egy rosszabb nap után fel tudnak dobni.

The Inkey List Salicylic Acid Cleanser

The Inkey List Salicylic Acid Cleanser
2021. június 7.

Az első szalicilsavas arcápoló termékem, aminek tényleg látom is a hatását. A The Inkey List Oat Cleansing Balmja után használom esténként, második lépésként. Sűrű, géles állagú, nem habzik fel túlzottan, de ez nem is baj. Nem szárítja a bőrömet, viszont érezhetően csökkentette a faggyútermelést. Naponta kétszer nem használnám, de lehet, van olyan, akinek azt is elbírná a bőre.

Update: Hosszú távon nagyon kiszárította az arcomat, pedig csak este használtam. Már pár hete érzem, hogy nincs minden rendben, úgyhogy minden más hámlasztót kivezettem a rutinomból, és a hidratálásra a koncentráltam, de a helyzet csak romlott tovább. Ebből arra következtetek, hogy ez a lemosó lehet a ludas. Ettől még egy szuper lemosó, de az én bőröm nem tolerálja a mindennapos használatát.

Update 2: Kénytelen voltam elhagyni a használatát, mert már heti egy használattal is kikészült tőle a bőröm. A hátamra és a mellkasomra el fogom használni a maradékot, de vissza fogok térni a jól bevált TBS tengeri hínáros arctisztítómhoz.

4 ÖSSZETEVŐ