slytherclaw

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Evy UV/Heat Hair Mousse

Evy UV/Heat Hair Mousse
2024. január 27.

Jöttem egy kicsit felpontozni.

Novemberben rendeltem meg Skinsmartról ezt a hajhabot. Igazából most így télen főként a hővédő funkciója miatt használom, de nyáron biztosan jó szolgálatot fog tenni az UV-sugarak ellen is. Eltartott egy darabig, mire kitapasztaltam a használatát, mert az első pár alkalom után közel álltam hozzá, hogy bedobjam a szekrény sarkába és rá se nézzek többet.

Amit a hajamról tudni érdemes: vékonyszálú, dús, majdnem csípőig ér, festve nincs, vége szárazabb, töve gyorsan zsírosodik. Kétnaponta mosok hajat, a hajszárításon kívül más hőt nem használok rajta. Csak vizes/nedves hajra szoktam felvinni, amit először kézzel, majd óvatosan a Tangle Teezer Wet Detangler fésűjével bontok ki. Fontos, hogy ne használjátok kifésületlen hajon, mert a hab hatására minden gubanc "beleszárad" és nagyon nehéz lesz szárazon kibontani. A hosszú hajamra két-három szakaszban viszem fel, ügyelve arra, hogy a habot gyakorlatilag teljesen ellapogassam a tenyeremben, mert így könnyebb egyenletesen felvinni a tincsekre. Nagyjából egy-egy kisebb szilványit szoktam használni egy szakaszban, ennél többet nem érdemes.

Szárítás után használok még egy hajvégápolót (Lush - Revive), az eredmény pedig jó tapintású, selymes haj. Nekem a legfontosabb az, hogy csak kifésült hajra viszem fel, figyelek a mennyiségre, illetve nem hagyom hab-formában, hanem addig pancsolok vele, amíg nem válik krémes állagúvá. A márka fényvédőit is érdemes így kenni, mert mókás ugyan a hab, de nem túl praktikus.

Bepanthen Derma Bőrmegújító Testápoló

Bepanthen Derma Bőrmegújító Testápoló
2024. január 17.
(!)

Tesztelésre kaptam én is, köszönöm szépen!
Nagyon kellemes az állaga és pikk-pakk beszívja a bőröm. Az ígéretnek, miszerint azonnal csökkenti a bőrszárazság tüneteit, maximálisan eleget tesz. Ennek nagyon örültem, mert hiába kenem magam szorgosan, ez a tél teljesen kikezdte a bőrömet. Sajnos a hatása nálam nem tart sokáig, az első zuhanyzás után megint viszketek, annyira száraz a bőröm. Emiatt, illetve az ára miatt szerintem újravenni nem fogom.

A'PIEU Pure Block Natural Daily Sun Cream SPF45 PA+++

A'PIEU Pure Block Natural Daily Sun Cream SPF45 PA+++
2023. szeptember 16.

Update: Majdnem nyolc évig használtam ezt a fényvédőt, de itt a vége a kapcsolatunknak. Csúnya meglepetés volt utazáskor kibontani egy 50 ml-s tubust és azzal szembesülni, hogy nem csak sokkal sűrűbb lett az állaga, de gyakorlatilag eldolgozhatatlan és fojtogató érzés viselni mind arcon, mind testen. Elmondhatatlanul szomorú vagyok, mert egy kiváló fényvédő volt, abszolút pénztárcabarát áron.

Nagyjából négy éve használom ezt a fényvédőt, illetve az előző változatát. Én nem érzékeltem semmi különbséget a két változat között, legfeljebb annyit, hogy ennek egy kicsit hígabb az állaga.
Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem marad fehér réteg utána az arcomon, nem irritálja a bőrömet, és nincs zsíros hatása. Az ára is szuper, igazán megéri várni rá két-három hetet. Nem tervezem lecserélni, hozza azt, amit az ember lánya egy fényvédőtől vár.

4 ÖSSZETEVŐ

Moringa Powder Kockázat: