smgyzsuska

Regisztráció dátuma: 2016. március 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Trend It Up Vízálló Szemöldökformázó Gél

Trend It Up Vízálló Szemöldökformázó Gél
2019. július 23.

Én még valamikor a télen vehettem meg, de még mindig van belőle bőven, itt csodálkozom csak rajta, hogy kivonták a forgalomból...
Meg mondom őszintén, nem valószínű, hogy újra vettem volna, mert nem a kedvencem, mivel nagyon sok terméket vesz fel és a kefével valahogy mindig sikerül összekennem a fejem, pedig óvatos vagyok vele, de ha nem csak a szemöldökszálakhoz, hanem valahogy hozzáér a bőrömhöz is, nagyon csúnya tud lenni.
De ha sikerül eltalálni, akkor nagyon rendben van, szépen a helyén tartja a szálakat, meg dúsít is.
Vízállónak nem mondanám, próbáltam Balatonba meg fürdőbe is és szétkenődik, pedig nem nagyon dugom a fejem a víz alá.

MakeUp Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor

MakeUp Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor
2019. július 1.

Az enyém az szagtalan, ezért nem értem az előttem hozzászólókat.
Maga a termék jó sűrű, és igazából szépen is fed, az a bajom vele, hogy emiatt a sűrű állaga miatt, akárhogy, akármivel fixálom, meg baking, mindig beleül a kis ráncocskákba, ami miatt 21 éves létemre sokkal idősebbnek tűnök, ami nem feltétlen előnyös. Ha keveset viszek fel belőle (pár pöttyöt), ami meg ugye nem jár annyi fedéssel, esetleg egy másik korrektorral keverve, úgy enyhíthető ez a ráncosodás, szóval nem menthetetlen.
Plusz nagyon kevés cucc van benne, és becsapós, mert a csomagolása, miatt olyan mintha giga adag lenne.
Nem fogom újravenni, az fix, de egynek elhasználgatom.

ColourPop Brunch Date Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop Brunch Date Pressed Powder Shadow Palette
2019. július 1.

Nem is értem miért nem véleményezte ezt még senki?!😀 Én nagyon bírom a Zoellát, erre ahogy megjelent még aznap lecsaptam, ingyen volt a szállítási költség!
Iszonyatosan pigmentált színek, szépen egymásba lehet őket satírozni, a sötétebb színek kicsit foltosak, de lehet építeni. A kék meg külön tökély, hogy belekerült, nagyon szép.
(Annyi a hibája különben, hogy egy pár szín nem feltétlen úgy fest a szemhéjon, vagy swatchon, mint a palettában).
Ez az első colourpop palettám, de tutira nem az utolsó, nagyon minőségi és baráti az ára.
Zoenak meg külön hála, hogy egy ilyen cuki palettába ilyen pazar színeket válogatott össze 💜