smgyzsuska

Regisztráció dátuma: 2016. március 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2021. május 25.

Akárhogy próbáltam beilleszteni, nekem sok volt, csípte a bőröm sajnos. Pedig csont száraz bőrre vittem fel mindig, de egyszerűen úgy néz ki, hogy érzékeny hozzá a bőröm, legközelebb mandulasavval próbálkozom.
Fél üvegcsével elhasználgattam, tény, hogy puha lett tőle a bőröm másnapra, de nem ér ennyit, hiába csak heti 1-2 alkalommal próbálkoztam vele.
A maradékot a testemre használom, nagyon jó puha lesz másnapra a bőröm tőle, a kis egyenetlenségek is kisimulnak, nagyon jó. Persze szigorúan hidratálok utána:)
AHA sav használatakor nagyon fontos odafigyelni a megfelelő fényvédelemre, ha sokat vagyunk napon 1-2 óránként újra kell kenni, ezért is szüneteltetem a használatát nyárra, mert nekem erre nincs kapacitásom majd késő ősztől folytatom és akkor majd a mandulasavval.

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2021. május 25.

Kb egy éve használom, nagyon jó alap hidratáló szérum, nagyon jó áron.
A homlokomon lévő mimikai ráncok teljesen kisimultak, én nagyon szeretem. Este szoktam használni, úgy tudom akkor jobban tud hasznosulni, niacinamidtól nedves bőrre viszem fel, nem várom meg, hogy megszáradjon, hamar lezárom egy hidratálóval.
Kényelmes viselet, a rutin többi részével együtt is szépen beszívódik. Tapasztalatom szerint az ordinary-től ezeket az 1-1 hatóanyaggal rendelkező termékeket érdemes egy több lépéses rutinba beilleszteni, mint önmagában használni egyet egyet.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2021. május 25.

Az elején pattanások kezelésére vettem meg, az akneroxid viszont nekem erre a célra hatékonyabb.
Jelenleg a pattanások utáni foltok halványítására használom, plusz itt-ott egyenetlen bőrfelszínre, nem kenem rá telibe az arcomra, így nekem nagyon bevált, szemmel látható az eredmény.
A második tubussal használom jelenleg, jó pár hónapig kitart.
Én kizárólag az esti rutin részeként tudom használni, nappalra ha csak nem fogok aznap sminkelni az előttem hozzászólóval ellentétben. Összeáll, csomós, kukacos lesz, ahogy korrektort alapozót próbálok meg felvinni rá, nappali használatra azelain nekem csak a geek&gourgeous apadja vált be.