SMH

Regisztráció dátuma: 2014. február 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Giorgio Armani My Way EDP

Giorgio Armani My Way EDP
2020. október 9.

Élő story: Minden utazásomhoz más illatot választók ( van egy rakás mintám) hogy az adott városhoz ne a szokásos illatom kössön, hanem valami más, különleges, amiről később ha újra megérzem a parfümöt, előtörjenek az emlékek. A szeptemberi walesi utamhoz őt választottam. Hááát nem hiszem hogy szegény emlékek annyira megrohamozták majd.
Az illat: szinte már nem is emlékszem milyen volt, számomra annyira nem különleges. Túl virágos az én ízlésemnek, szégyen szemre közel a 30hoz még mindig az édes gourmand vaníliás illatokat szeretem. Hiába van az összetevők között vanília, rajtam abszolút nem érződött csak a narancsvirág és a jázmin.
Parfümöt véleményezni tudom hogy szubjektív dolog, szóval bocsánat akinek ő az igazi, de nekem csak egy felejthető egyéjszakás kaland marad

Karl Lagerfeld + Modelco Lip Lights Special Effects Top Coat

Karl Lagerfeld + Modelco Lip Lights Special Effects Top Coat
2020. március 11.

Jaj hát annyira mókás a csomagolása, hogy muszáj volt megvennem 😃
Maga a szájfény nagyon szép, nem túl ragacsos, kellemes málnás illatú. A csomagolás a leddel pedig mindent visz. 4£-ért vettem, annyit mindenképp megért, ha még találok a többi színt is megveszem.

The Body Shop Fuji Green Tea Fejbőrradír

The Body Shop Fuji Green Tea Fejbőrradír
2020. március 11.

Én sosem vásároltam ezt a terméket, viszont az üzletben mindig kérek belőle mintát, ami elég 1-2 alkalomra. Szóval már próbáltam párszor.. Én nem igazán érzem hogy radírozná a fejbőrömet, lehet hogy én csinálok valamit rosszul és a szemcsék lepotyognak a fejemről, mert állandóan rajtuk taposok a zuhany alatt 😂
De maga a termék szuper illatú és baromi erősen habzik, a használata után olyan csikorgósan tiszta lesz a hajam. Viszont a fejbőrömön nem érzem azt a wow hatást, ezért nem győzött meg annyira, hogy megvásároljam. De alkalom adtán továbbra is hozok mintát és próbálkozom vele

1 MÁRKA