smiley222

Regisztráció dátuma: 2013. május 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. május 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Alverde Baby Wind- und Wetterbalsam

Alverde Baby Wind- und Wetterbalsam
2017. január 22.

Annyira szerettem volna szeretni :(( Titokban a dm-ben kicsit csentem a kézfejemre és elkenegettem. Viszonylag hamar beszívódott, olyan pihe-puha érzést hagyva maga után, hogy huhaa. Állandóan tapogattam, simogattam a kézfejeimet. :D Aztán megláttam az összetevőket... huu hát három hidrogénezett olajat biztos nem kenek magamra legközelebb:( Sajnos miattuk csak 2*

Alverde Baby Szenzitív Fürdető és Sampon (régi)

Alverde Baby Szenzitív Fürdető és Sampon (régi)
2017. január 22.

Huu nagyon jóó!! Tegnap vettem,mert elfogyott a samponom és kellett gyorsan valami természetes megoldás.:) Hát nagyon szuper! Valóban nem habzik, én 3X adagoltam a sampont és ezután éreztem a hajam tisztaságát, ezért lehet hogy majd gyorsabban fog fogyni, de hát 500 Ft-ért megéri. :) Hihetetlen szép csillogást és volument(!) adott a rövid frizurámnak, csak lestem hogy milyen ruganyos lett.:D Este kipróbáltam tusfürdőként is, úgy is szuperált, olyan puha lett utána a bőröm, hogy még testápolóznom sem kellett.Abszolút 5****:))

Lush Strawberry Feels Forever Masszázstömb

Lush Strawberry Feels Forever Masszázstömb
2017. január 11.

Nekem viszonylag gyorsan beszívódik és hát valami fantasztikus!!! A fürdőszobában azóta mennyei eper illat van :D Viszont én is úgy tapasztaltam, hogy kissé szárítja a bőrömet (talán a benzil alkohol miatt?), mindenesetre emiatt újra vásárolni nem fogom, de jár a 4 csillag. :)