SmilingfullyB

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Redken Clean Maniac Micellar Shampoo

Redken Clean Maniac Micellar Shampoo
2018. február 25.

Egy mintát kaptam belőle és azt használtam, nemrégiben. Első benyomás, hogy nem habzik annyira mint az átlagos samponok. Második samponozáskor már a tenyereim között habosítottam föl egy fél diónyit és azzal mostam hajat. A festett szőke vékony szálú zsírosodásra hajlamos de érzékeny fejbőröm sosem volt még ilyen tiszta. Kicsit fölpattogzott a fejbőröm, de korántsem volt annyira kritikus mint minden más sampon esetén. Egy használat után már elmúlt a fejbőröm viszketése. Megveszem nagy kiszerelésben is.

Clinique Smart Custom-Repair Moisturizer SPF15

Clinique Smart Custom-Repair Moisturizer SPF15
2017. november 16.

Nemrég szereztem be ezt a krémet. Szérummal és éjszakai krémmel együtt használom. Habár a nappali krém fölszívódására kicsit várni kell, nagyon szépen hidratál, halványultak tőle a szemem alatti sötét foltok. Nem tapasztaltam, hogy mitesszereket képezne. Nagyon kellemesen kenhető, a kissé sűrű állaga ellenére is. Téli időszakban kifjezetten kellemes a bőröm számára.

Burberry Sheer Eyeshadow

Burberry Sheer Eyeshadow
2016. december 26.

Ajándékba kaptam egy Midnight brown színű mesés Burberry szemhéjpúdert! Életemben nem használtam még ilyen luxus érzésű terméket (Mac, Chanel, Guerlain megsem közelíti). Nagyon pigmentált és rendkívül tartós. Egy szép fekete bársony tokban érkezik az alapvetően igen nehéz mágnesesen záródó kockás mintájú púrders doboz. Maga a szehéjpúder is visszaadja a kockás mintát. A szín elképesztően jól építhető és nagyon szépen satírozható. A midnight brown színből szép fütös smik készíthető, megfelelően sötét, hogy az egyéb alap színeket földobja. Egy Mac prep+prime 24h szeméjalappal használom és teljesen jól tart. Csak ajánlani tudom.