Sminkes

1980 pont

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

1980 pont

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Coastal Scents 28 Neutral Szemhéjpúder Paletta

Coastal Scents 28 Neutral Szemhéjpúder Paletta
2012. április 27.

Nagyon szeretem. Jó sok van benne, mármint nagyok a festékek méretei. Gyönyörűek és nagyon jól pigmentáltak a színek. Valamelyik alá kell egy kis alap, valamelyik anélkül is szuper csak egy sima alapozóval. Tartósak és nemcsak szem festésére használom, hanem arcpirosításhoz, kontúrozáshoz is. Nagyon szeretem ezt a palettát, mert gyönyörűek, természetesek benne a színek, de drámai sminket is lehet vele készíteni. Szerintem professzionális paletta, nekem nagyon bevált.

Nyx Ultra Pearl Mania Pigment

Nyx Ultra Pearl Mania Pigment
2012. április 27.

Én is kintről vettem (vagyis kaptam). Szépek a színek valóban és alappal egész tartósak. A csomagolás nem túl jó, de ez egyáltalán nem érdekes, mivel nagyon jó az ára - mármint külföldön.

NYX Jumbo Szemceruza

NYX Jumbo Szemceruza
2012. április 27.

Sok jót hallottam róluk, ezért én is vettem belőle. Azért kap csak 1 pontot, mert nem nyújtja azt, amit ígér. Én egy egyszerű olcsó alapanyagokból készült crayon ceruzának tartom, ráadásul beleül a ráncokba, nem tartós és fixáláskor maszkos lesz. Persze másnak lehet, hogy etalon, de nekem nagyon-nagyon nem jött be. Kizárólag alapnak tudom használni, de ahhoz meg ez minek(?)

1 ÖSSZETEVŐ

Cocoa EWG Kockázat: EWG Adat: közepes