SminkesAnyuci

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Alverde Mamaglück Testápoló Olaj Bio Mályvakivonattal

Alverde Mamaglück Testápoló Olaj Bio Mályvakivonattal
2019. november 4.

Update:
A korábban leírt módon használva két hónapig elég volt, továbbra is meg vagyok vele elégedve, ma újravettem és ajánlom minden kismamának. Annyit azért hozzafűznék, hogy nekem a végére az előző flakonból folyt a pumpa körül valahol az olaj, az üveg is állandóan olyan volt kívülről, de ezért nem vonok le csillagot

Szeptember 25:
Harmadik babánkat várjuk, már mondhatni rutinosan az elejétől kenem magam (has, derék, mell és felsőcomb), ezzel a termékkel pedig teljesen elégedett vagyok. Tusoláa után alkalmazom, kellemes illatú, percek alatt beszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után. 4 hete használom minden nap, napi 5 pumpányi mennyiséget éa még félig van. Újraveszem ha elfogy. Többre értékelem mint egy testápolót.

Organic Shop Indiai Lótusz Testápoló Krém Bio Lótusz és 5 Növényi Olaj Kivonattal

2019. november 4.

Kismamaként mostanában csak természetes összetevőjű kozmetikumokra van igényem, ezt a DM-ben szereztem be olyan 1000 Ft körüli áron, és egy kellemes, könnyű, de mégis gazdag testápolónak érzem, ami gyorsan beszívódik és egy korábbi testápolóhasználatomhoz nem hasonlítható élménnyel ajándékoz meg a használata során. Még a pocakolajom (striák ellen kenem magam) használata után is profin beszívódik és isteni illata van.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. október 23.

Update:
Minden forintot megér. 10 hónapig volt elég egy úvegcsével mindennapi használat mellett, most rendelten újra. EL magyar webshopon kettő termék rendelése esetén 20% kedvezményt dobott be, így a téli és nyári színem is érkezik futárral holnap. Nekem nagyon bevált a pumpa! És ez az alapozó nélkül sem tudom elképzelni az életem most már. Boldog vagyok vele.

2019. január 17.
9 hónapig vágyakoztam utána, így volt időm kitalálni, de egyből a MAC pumpával együtt rendeltem douglas oldaláról, ami tökéletesen beleillik az üvegbe. Egyetlen pumpányit szoktam szivaccsal eldolgozni az arcomon azokon a napokon, amikor tartós alapra van szükségem. Mert EZ NEM KOPIK :) Alá kell rendesen hidratálnom a normál bőrömre, főleg így télen. Mostanában rákaptam, hogy mikor ez az alapozó van rajtam korrektort sem használok a szemem alá, mert annyira természetes és gyönyörű dewy finishű hogy imádom! Hatalmas önbizalombomba számomra, nagyon sokat vártam rá, de végre az enyém és megérdemlem minden nap :)