SminkesAnyuci

1900 pont

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

1900 pont

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Alverde Little Green Kids Sampon és Hajbalzsam

Alverde Little Green Kids Sampon és Hajbalzsam
2020. március 3.

A kifésülőspray-je újravásárlásakor találtam ezt, az inci miatt azonnal megvettem. Nem a nagyon habzó hatást kell várni tőle, ez a termék az almaecet hatásával gyengéden tisztít, szerintem elsősorban gyerekeknek, de magamon is szeretem használni. Régen is ecettel tisztították a hajat, amikor nem voltak csodakencék, én valamiért ez a természetes vonal miatt nagyon szeretem és hiszek benne.

Alverde Little Green Kids Kifésülő Spray

Alverde Little Green Kids Kifésülő Spray
2020. március 3.

Itt az oldalon kerestem egy jó incijű kifésülősprayt - ez volt a legszimpatikusabb. Legnagyobb Gyermekem, Lányom hajára használjuk a sampon/balzsammal együtt - és már az enyémre is. Nagyon szeretjük. Almaillatú, nem zsírosítja a hajat, jó a szórófeje. Egy flakon kb 2 hónapig elég kettőnk hosszú hajára. Ajánlom azoknak akiknek fontos a jó inci.

Yamuna Levendulás Fürdősó

Yamuna Levendulás Fürdősó
2020. március 3.

Imádom. Igazi levendulavirág darabokkal, hatalmas szemű só, ami enyhén lilára színezi a fürdővizet. Tartós illat, a bőröm imádja és az érzékeimet teljesen elvarázsolja. Úgy érzem ez a fürdősó lesz az etalon, mert nagyon megéri, hetente egyszer teljesen feltölt, ellazít, kikapcsolja a Háromgyerekes Anyuka agyam :) Szerintem megéri megvásárolni, én akcióban kuponnal majdnem féláron szereztem be. Újraveszem mert próbáltam mást, de csalódtam.