sminktudatossag

Regisztráció dátuma: 2016. március 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. március 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Auchan Beauty Micelláris Sminklemosó Víz

Auchan Beauty Micelláris Sminklemosó Víz
2016. július 3.

Leszedi a teljes sminket es a szempillafestéket is maradéktalanul, ár-érték arànyban a legjobb szerintem. Nekem a Garnier es a Balea csípi a szememet, és illatban semlegesebbek, szempillafesték lemosás tekintetben nem annyira jók. Kedvelem az erőteljesebb illatát, picit erősebb a Helia D es az Yves R. hasonló termék illatánál, amelyek ára is magasabb. Mi a kamasz lányaimmal többször vásároltuk már.

BioAqua Silk Protein Aqua Shiny Moisturizing Cream

BioAqua Silk Protein Aqua Shiny Moisturizing Cream
2016. július 3.

Vízhiányossá vált bőröm miatt vásároltam, kozmetikus javaslatára. Kellemes, nem tolakodó gyümölcsillatú, gél állagú, áttetsző színű készítmény (a fehér gömbök alakulnak géllé, nem tudtam kihalászni külön őket). Tisztítás és tonizálás után javasolt az arc és a nyak bőrébe masszírozni, amíg azt érezzük, hogy beszívódott. Valóban selymesebb tapintású lett a bőröm tőle, már nem feszül, nem húzódik pár használat után sem. Engem picit zavar a "gél érzet" a bőrömön, pár percig tart még krémezést követően. Abban sem vagyok biztos, hogy nincs pénztárca barátabb alternatíva ennél, ugyanilyen hatással, így négy pont.
Spatula is jár hozzá.
Utána néztem, ezt a krémet lehet kb. fele áron lehet rendelni (Ebay, Aliexpress, stb...).
Másfél hét után : a fehér szín keveredik az áttetsző géllel...más látvány, hatás ugyanolyan jó.
2016.06.:ket es fel honapig tartott a kremet elhasznalni, napi ketszeri bőséges felvitellel. Napozas-fokozottabb igénybevétel esetén is ugyanolyan hatékony.

Bano Doktor Sarokbalzsam

Bano Doktor Sarokbalzsam
2016. május 6.

A kiszáradásra és kirepedésre hajlamos sarkamra eddig a legjobb készítmény, amit használtam, bár a gyógyszertári kinálatot szinte végig próbáltam. Szandálos időben reggeli használata nem javasolt, ha rögtön indulunk otthonról, a testes krém beszívódási ideje hosszú. Este nedves bázisú sarokreszelő után kenem fel. Ár-érték arányban csillagos ötös. Gyógyszerésznő javasolta. Én nem érzem erősnek vagy rossznak az illatát, ahogy néhány előttem szóló. Száraz könyökömre is kiváló, sőt télen néha a kézfejemre is kenem. Sokadik tubust használom belőle.