smurfette

Regisztráció dátuma: 2013. április 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 21.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution
2014. március 8.

Hatását tekintve én is abszolút elégedett vagyok, viszont én is érzem azt a bizonyos réteget az arcomon, amit maga után hagy, többek között ezért nem tudnám tonikként (is) használni, mint ahogy azt az Eveline micellás vizénél tettem (ugyanis az úgy nagyon bevált!). És ha ezt nézzük, hogy találtam egy olcsóbb verziót, amit ráadásul jobban ki is tudtam használni, akkor nem ez lesz a csodaszer. :)

Eveline Cosmetics Hydra Expert Micellás Folyadék

Eveline Cosmetics Hydra Expert Micellás Folyadék
2014. március 8.

Én személy szerint nagyon megszerettem ezt a kis terméket! :) Mondjuk miután elfogyott, a L'Oreal micellás vizét próbáltam ki (utána pedig szerintem a Garnier-t is megnézem magamnak :D), de abszolút nem mondanám kevesebbnek drágább társainál. Sőt míg én a L'Oreal-t most sminklemosásra használom, addig az Eveline-t valamiért mindig tonikként alkalmaztam krémezés előtt, és kifejezetten szupernek mondanám, ugyanis jelentősen javított bőröm állapotán, azt hiszem talán ekkor volt a legkevésbé problémás is! Nem is értem, miért kísérletezek mással? :D

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval
2014. március 8.

Mikor megrendeltem, még bőven maradt a Planet Spa iszappakolásból, így úgy döntöttem, hogy felváltva fogom a kettőt használni. Majd nem sokkal később a Planet Spa elfogyott, így csak ezt használom most már, és abszolút szembetűnő, hogy hatásosabb volt minden tekintetben, ha a másik pakolással felváltva használtam. Sajnos azt nem tudnám megmondani, hogy konkrétan ezzel a Planet Spa-val működött-e jobban, úgyhogy biztosan meg fogom vizslatni, hogy más pakolásokkal is ezt produkálja-e. Így "önmagában" sajnos csak 4*.