Smurfette26

Regisztráció dátuma: 2017. január 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Jimjams Habzó Lemosó Gél

Jimjams Habzó Lemosó Gél
2019. június 27.

Hát nem is tudom. Így nyáron a vízhiányos kombó bőröm átcsap kombó/zsírosba, de ettől majdnem olyan érzésem van, hogy még jobban zsirosodom. Közvetlen mosakodás után pont jó, tiszta érzés, senem száraz, senem zsiros. Patim most talán kevesebb is van, lehet nem ettől, de több semmiképp sincs. De hogy fél órával mosás után tocsog az arcom, drasztikusan? Rosszabb mint mosdás előtt. Nem is értem mi csinálhatna ilyet. Télen viszont félretettem, mert szárított. Vagy képzelődöm, vagy ez nekem sehogy se jó :)

Oriflame The One No Compromise Szempillaspirál

Oriflame The One No Compromise Szempillaspirál
2019. május 6.

Eleinte kicsit nagynak találtam a kéféjét, és kicsik hígnak az állagát, pár hét hasznalat után beleszerettem. Alapból relatív hosszú pillákat örököltem, a legtöbb spirállal tudok belőle egész jót csinálni, de ami megnyert, az a leszedése :D Tus alatt, pici vizzel megdörzsölöm a pilláim, és hopp lejött. De bevallóm, sokszor a körmömmel "húzogatom" le a festéket a pillákról, darabkákban lejön :D Igen, ezt nem kellene csinálni, ez a bűnös élvezetem :D :D Most snapscara van, de útánna újraveszem.

Nu Skin Epoch Baobab Body Butter

Nu Skin Epoch Baobab Body Butter
2019. március 25.

Semmi extra, jó dragán. És persze ott csüng benne a parfüm, de minek is, amikor büdös? :/