Smurfette26

Regisztráció dátuma: 2017. január 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

1 ELADÓ KRÉM

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2020. október 30.

Bőrgyógyász javaslatára próbáltam ki. Egy jó kis b.peroxid/retinol kurán vagyok nagyjából túl, azért még van néhány csunya pati, meg megmaradt folt... Féltem, hogy túl sűrű lesz és valóban az, viszont szépen eloszlatható. A Bioderma sebium krémére kenem, az jót tesz a hámló részeknek, majd egy-egy igy ici pici pöttyet teszek az orcaimra, és egy pufisabb alapozó ecsettel oszlatom el. Nagyon vicces, hogy milyen pici mennyiseg elég. Így gyönyörűen lefed mindent, nem nehéz és nem is maszkos. Kezzel nem is próbálkoztam, tuti túl vastagon térülne, de így tökéletes. Egyelőre pattanast sem okozott. Az ára elsőre soknak tűnt, de ilyen fogyasztás mellett életem végéig is elég lesz, szóval nekem bevaltotta amit ígért.

Bioderma Sebium Sensitive

Bioderma Sebium Sensitive
2020. május 3.

Szögezzük le, h ez a krém nem önmagában kell, h csodát tegyen. Azt írja, h erős, hámlasztó v gyógyszeres kezelés mellett alkalmazandó, amikor a kezeléstől is lesz nyűgje a bőrnek...Minden másnap használom, a lemosójával, közte meg peroxidos lemosó+retinol(adapalen). Az "aktív" nap után szépen rendbe teszi a csúnyán száraz foltokat, néha napján húzódó arcom. Nagyon vékony rétegben kenem felx mert alapból ki nem állhatom a bőrömön bármilyen ragacs v kence érzetet. Pár perc múlva szinte puderes érzete van az arcomnak. Nyilván így magát a teljes kezelést tudom inkabb értékelni ,mint ezt az egy krémet, de tény, h ámít ígér azt hozza: a széjjel retinolozott bőrt szépen istápolja :)

Jimjams Habzó Lemosó Gél

Jimjams Habzó Lemosó Gél
2019. június 27.

Hát nem is tudom. Így nyáron a vízhiányos kombó bőröm átcsap kombó/zsírosba, de ettől majdnem olyan érzésem van, hogy még jobban zsirosodom. Közvetlen mosakodás után pont jó, tiszta érzés, senem száraz, senem zsiros. Patim most talán kevesebb is van, lehet nem ettől, de több semmiképp sincs. De hogy fél órával mosás után tocsog az arcom, drasztikusan? Rosszabb mint mosdás előtt. Nem is értem mi csinálhatna ilyet. Télen viszont félretettem, mert szárított. Vagy képzelődöm, vagy ez nekem sehogy se jó :)