snezi

Regisztráció dátuma: 2016. február 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. február 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Dior J'adore EDP

Dior J'adore EDP
2022. december 16.

Hát nem tudom..
Nekem olyan "illata" van, mint a tipik húsvéti kölniknek.😅

Tower 28 Beauty Bronzino Illuminating Cream Bronzer

Tower 28 Beauty Bronzino Illuminating Cream Bronzer
2021. október 26.

Annyira vártam, hogy végre beszerezhessem ezt a bronzosítót, hogy mikor megjelent cultbeauty-n, négy színt is rendeltem belőle..:D
Végigswatcholtam őket, de végül a Gold Coast mellett tettem le a voksom, meglepődésemre az passzolt a legjobban a bőrszínemhez.
(A West Coast-on és a Pacific Coast-on már túladtam, de a Best Coast még megvan, ha esetleg valakit érdekel.:))
Kicsivel fényesebb a finishe, mint amire számítottam, viszont így is jól kihasználható. Nyáron amiatt jó, mert tükrözi azt a ragyogást, amit egy parton töltött napon kapsz, télen pedig azért, mert feldobja a fakó bőrt.
A csomagolása egyszerű, de nagyszerű, jól záródik és nem is kell féltegetnem, hogy utazáskor összetörik.
Az összetevői pedig csak hab a tortán, az én érzékeny, pattanásra hajlamos bőrömnek. :)

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
2021. október 26.

Hú, hát nagyon kis aranyos higlighter ez. Szó szerint.:D Igazi old school, aminél teljesen érthető a hype.
Szép csomagolása mellett masszív is, így könnyen lehet magunkkal cipelni ide-oda.
Inkább pezsgősebb, aranyosabb árnyalat, ami miatt tökéletes késő tavasztól kora őszig, de az év bármely hónapjában megállja a helyét.
Igaz, hogy a highlighterek manapság nem olyan felkapottak, mint anno, de olyan üdítő, fiatalos, ragyogó bőrt ad, hogy több hálát érdemelne.:D
Először magamnak vettem egyet, aztán pedig ajándékba kaptam egyet egy kedves ismerősömtől, így 2 darabom van belőle, amire nyilván nincsen szükségem, hiszen egy is évekig elég. Így a sajátomtól megválnék egy swatcholás után, ha esetleg valakit érdekel.

3 MÁRKA