snezi

Regisztráció dátuma: 2016. február 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. február 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Becca Cosmetics Under Eye Brightening Corrector

Becca Cosmetics Under Eye Brightening Corrector
2020. január 27.

Nagyon krémes, nagyon lágy, könnyen eldolgozható kis korrektor, szép, üde fénnyel. Azonban sajnos benéztem a színt és a sötétebb kellett volna, így ez a jelenlegi eladóvá vált.:)

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben
2019. december 18.

A legeslegjobb micellás víz!
Nagyon szépek az összetevői, szépen lehoz minden sminket és szennyeződést az arcról, valamint még az ára is kiváló! Sokszor van leakciózva 999-re, így általában ilyenkor szerzem be, de ha nem sikerül, akkor sem bánom, mert még így is bőven megéri.:)

Alverde Sensitive Korrektor Stift

Alverde Sensitive Korrektor Stift
2019. december 13.

(Mahoney, szerintem te kifoghattál valamilyen selejtes változatot.:/ Nekem egyáltalán nem zsíros, vagy büdös, és micellás vízzel könnyedén lejön.)

Szerintem ez egy tök jó kis korrektor, pláne ennyiért. Az összetevői - a dm oldalán fent van - egészen szépek és személy szerint én a fedésével is megvagyok elégedve. Eldolgozni valóban nem a legkönnyebb. Mármint nem nehéz, csak nem olvad úgy bele a bőrbe, mint pl az rms korrektora és a finishe sem olyan kis fényes. VISZONT teljesen természetesen néz ki, mintha nem is lenne semmi rajtam és egy jó alvás lenne az oka, hogy alig látszanak a karikáim. Úgy vettem észre, mintha az órák múltával csak szebben mutatna rajtam. Valószínűleg kell neki egy kis idő, hogy belesimuljon a bőrbe.