snezi

Regisztráció dátuma: 2016. február 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. február 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
2021. szeptember 17.

Hú, hát nagyon kis aranyos higlighter ez. Szó szerint.:D Igazi old school, aminél teljesen érthető a hype.
Szép csomagolása mellett masszív is, így könnyen lehet magunkkal cipelni ide-oda.
Inkább pezsgősebb, aranyosabb árnyalat, ami miatt tökéletes késő tavasztól kora őszig, de az év bármely hónapjában megállja a helyét.
Igaz, hogy a highlighterek manapság nem olyan felkapottak, mint anno, de olyan üdítő, fiatalos, ragyogó bőrt ad, hogy több hálát érdemelne.:D
Először magamnak vettem egyet, aztán pedig ajándékba kaptam egyet egy kedves ismerősömtől, így 2 darabom van belőle, amire nyilván nincsen szükségem, hiszen egy is évekig elég. Így a sajátomtól megválnék egy swatcholás után, ha esetleg valakit érdekel.:).

Freck Cheek Slime Lip Cheek Tint with Plant Collagen

Freck Cheek Slime Lip Cheek Tint with Plant Collagen
2021. szeptember 17.

A kinézete megragadott, aztán találtam róla youtube videókat is, szóval teljesen meggyőződtem róla, hogy ez nekem kell!
Nem folyékony, szóval nem kell locsolni, hogy egy kis színt kapj. Olyan kis tempera állaga van.:D
Viszont emiatt tök jó, mert keveset kell kinyomnod és mégis jó sok pigmentet kapsz.
2 árnyalatuk van, én jelenleg a sötétebbet birtoklom, viszont sajnos nem az én színem, így megválnék tőle, ha esetleg valakit érdekel.:)

Tower 28 Beauty Bronzino Illuminating Cream Bronzer

Tower 28 Beauty Bronzino Illuminating Cream Bronzer
2021. szeptember 17.

Annyira vártam, hogy végre beszerezhessem ezt a bronzosítót, hogy mikor megjelent cultbeauty-n, négy színt is rendeltem belőle..:D
Végigswatcholtam őket, de végül a Gold Coast mellett tettem le a voksom, meglepődésemre az passzolt a legjobban a bőrszínemhez.
(A West Coast-on és a Pacific Coast-on már túladtam, de a Best Coast még megvan, ha esetleg valakit érdekel.:))
Kicsivel fényesebb a finishe, mint amire számítottam, viszont így is jól kihasználható. Nyáron amiatt jó, mert tükrözi azt a ragyogást, amit egy parton töltött napon kapsz, télen pedig azért, mert feldobja a fakó bőrt.
A csomagolása egyszerű, de nagyszerű, jól záródik és nem is kell féltegetnem, hogy utazáskor összetörik.
Az összetevői pedig csak hab a tortán, az én érzékeny, pattanásra hajlamos bőrömnek. :)

1 MÁRKA