Snowflake96

Regisztráció dátuma: 2016. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

p2 Full Color Lipstick

p2 Full Color Lipstick
2019. december 1.

A 320-as árnyalat a táskám örök lakója. Gyönyörű a színe, pont az én ízlésem és bármikor, bármihez passzol. Amúgy elég sok árnyalatban kapható, szerintem mindenki megtalálja a neki tetszőt. Nem szárít, kényelmes viselet, de nem kenődik el és egész tartós is (evést azért nem bírja ki). A kupakja pedig nem jön le magától és elég masszív is ahhoz, hogy ne repedjen meg, így tényleg táskabarát. Csak ajánlani tudom, főleg ilyen áron.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. december 1.

Már a másodikat használom és nagyon megszerettem. Építhető, de inkább természetes hatást ad, ami hétköznapokra elég. A színe szép fekete, azzal nincs probléma. Nekem soha nem potyogott és még akkor se kenődik el, mikor könnyezek a széltől. A legjobb benne, hogy ennek ellenére nagyon könnyű lemosni, végre nincs szenvedés és nem kell dörzsölgetnem a szemem. Ez a fő oka, hogy újra megvettem, de hétköznapra amúgy is pont megfelel, olyankor nem kell, hogy már szinte műszempilla hatást adjon. Az ára is nagyon jó, kuponnal 1000 Ft-ért vettem, szóval biztos be fogom még szerezni párszor.

Balea Intensivpflege Sampon

Balea Intensivpflege Sampon
2019. december 1.

Az itteni jó vélemények miatt vettem, ilyen árért ki kellett próbálni. Másfél hónapig használtam, szóval tényleg megkapott minden esélyt. Az illata tetszik, de szerencsére nem sokáig lehet érezni, mert úgy már túl sok lenne. Hajmosás közben viszont ad egy pluszt. 2 problémám volt vele, az egyik, hogy bár nem zsírosodott tőle hamarabb a hajam, viszont mégis nagyon gyorsan lelapult, pedig ezzel nem szokott problémám lenni. A másik, hogy hiába egy regeneráló sampon, aminek ápolnia kéne, ez borzasztóan szárította a hajam és dupla adag balzsam kellett mellette, hogy ki tudjam fésülni rendesen a hajam és tapintásra is jó legyen. Használtam már szilikonmentes sampont és azzal nem volt ilyen baj, úgyhogy ezt nem tudom ezzel se magyarázni.
Szerintem ecsetmosásra fogom elhasználni a maradékot, mert hiába ilyen kedvező az ára, nekem nem érte meg és inkább megveszem a szokásos drágább sampont. Egy próbát azért megér, mert akinek meg bejön, az tényleg jól jár vele.