Snowflake96

Regisztráció dátuma: 2016. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2021. január 21.

Update: Az előző véleményem még a covid előtt született, azóta viszont megszerettem és sokat használom, mivel itthonra tökéletes és így, hogy nem sminkelek rá, nem is lesz fényes. Azért így se matt, egy egészséges, természetes fénye van, de nem túlzó és nekem ennyi még pont belefér. Nekem a 2 pupányi mennyiség a tökéletes, az pont elég az arcomra, reggeli hidratálásnak is jó, pedig télen száraz a bőröm. Egyszer félkómásan 3-at nyomtam és gondoltam akkor már elkenem, de az túl sok volt, nem szívódott be rendesen, úgy nekem is kukacosodott. Amúgy jó az adagolója, simán lehet fél és harmad pumpányikkal is kísérletezni.
Most már rég óta használom, a 3. tubust kezdtem és nekem nem irritálta az amúgy érzékeny bőrömet, pattanást se okozott és a mostani nagyon minimalista reggeli rutinom tökéletes szereplője. Megkapja a +1 csillagot, itthonra nagyon megszerettem.

Nem tökéletes, de azért egész jó. A boltban, gyógyszertárban kaphatóak közül még ez vált be legjobban. Az összetevői is nagyok jók, az ára is oké. Annyi a probléma vele, hogy nem minden krémmel működik jól, így ha alá akarunk hidratálni, kicsit kísérletezgetni kell, különben hajlamos morzsálódni. A másik, hogy ha sminkelek rá, akkor kicsit átfénylik és bár nem vészes, nem diszkógömbszerű, de azért zavaró számomra. És amúgy is csak 25 faktoros, szóval nekem úgy jött be, hogy itthonra használom, mikor nem megyek sehova. Így nyilván nem is sminkelek rá és a fényvédelem is bőven elég. A csomagolása amúgy nagyon tetszik, praktikus.

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP
2020. július 19.

Imádom az illatát, nekem ez a tökéletes nyári parfüm. Friss, üde, kicsit citrusos, kicsit édes és nagyon jól működik a bőrömön. Az illatát tekintve én nem érzek nagy különbséget az eredeti és eközött a változata között, viszont ez egy kicsit tényleg tartósabb. Múlthéten mikor mentem boltba, fújtam egyet a pólómra és mivel csak rövid ideig volt rajtam, nem mostam ki, hanem félretettem. 3 nap múlva mikor nyúltam érte, meglepődve tapasztaltam, hogy még mindig egészen intenzíven érzem rajta. Bőrön is egész jól bírja a napot. Pár óra után már nem nagyon érzem, de ha úgy mozdulok, még délután vagy akár este is megcsap ez a kellemes, friss illat. Szóval gondolom csak én nem érzem úgy egy idő után, de más igen. Átmeneti és hűvösebb időre még keresem A parfümöt, de nyárra már megvan, számomra ez (vagy az edt változata) a tökéletes.

Purito Centella Green Level Unscented Sun SPF50+/PA++++

Purito Centella Green Level Unscented Sun SPF50+/PA++++
2020. július 19.

A drogériában és gyógyszertárban kapható fényvédők után felüdülés, hiszen nem lesz tőle fehér még ideiglenesen se az arcom, gyorsan beszívódik és tényleg olyan, mintha csak egy hidratálót kennék fel. Végre nem érzem azt, hogy csak kényszerből kenem, de amúgy legszívesebben hagynám a fenébe. Sminkelni is tökéletesen lehet rá és nem is lesz tőle diszkógömb a fejem napközben. Bőrproblémát se okozott. Picit ugyan drágának érzem, de őszintén szólva teljesen megéri, mert ez az eddigi messze a legjobb fényvédő, amit eddig próbáltam. És volt már jópár. A másik Purito-sat még mindenképp tesztelem, de szerintem egy darabig maradok ezeknél, nincs kedvem újabbakkal próbálkozni feleslegesen.