Snowflake96

Regisztráció dátuma: 2016. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Neutrogena Deep Moisture Oil-In-Lotion

Neutrogena Deep Moisture Oil-In-Lotion
2020. január 28.

Ez volt a tavaly téli testápolóm és most látom csak, hogy nem is véleményeztem, pedig nagy kedvenc volt. Az eddigi egyik legjobb. A pumpás kiszerelést imádtam, jó volt az illata, de egyáltalán nem tömény és egész hosszan tartóan hidratált. Ez nem az a fajta, ami csak akkor ér valamit, ha minden este használjuk. Nekem télen a heti 2, néha 3 már bőven elég volt, ennél többet nem szeretem kenni magam semmivel.
Amúgy tényleg gyorsan beszívódik, de azért nem azonnan, pár perc kell neki, ami még mindig szép teljesímény ilyen szintű hidratálás mellett. (Rögtön tudtam így is öltözni, annyira azért nem volt ragacsos.) Nagyon tudom ajánlani, de inkább csak szárazabb bőrre. Szeretek új termékeket kipróbálni, de valószínűleg ezt is újra fogom még venni, mert nagyon szerettem.

Mixa Intensive Care Dry Skin Body Balm Regenerating Surgras

Mixa Intensive Care Dry Skin Body Balm Regenerating Surgras
2020. január 28.

Egész jó testápoló, nekem hamar beszívódott és még másnap is rendesen érződött, hogy be vagyok kenve. Télen heti 3 használattal már jó állapotban tartotta a bőröm, ami azért nagy szó, mert ilyenkor elég száraz szokott lenni és sok testápolót naponta kéne használni, hogy érjen is valamit. Bőrproblémát nem okozott, az illata jó és szerencsére nagyon visszafogott, nem zavaró. A pumpás kiszerelés pedig nálam már szinte elengedhetetlen, annyival könnyebb és kényelmesebb úgy használni a testápolókat. Pár hete fogyott el a flakonnal és tetszett, jó volt, de újra nem fogom venni, mert van ami még jobban bejött. Most például a márka fehér pumpás verzióját fogyasztom és az is jobban tetszik eddig. Az picit nehezebb krém és így mintha lassabban is szívódna be (nem nagy a különbség azért), de akinek száraz a bőre és nem szereti gyakran kenegetni, annak inkább azt ajánlom.

Simple Kind To Skin Protecting Moisture Cream SPF30

Simple Kind To Skin Protecting Moisture Cream SPF30
2020. január 23.

Igazából nem rossz, de smink alá nekem nem vált be. A fényvédő miatt választottam ezt, de pont amiatt nagyon könnyen átfényesedik az alapozóm, hiába használok púdert. Elhasználom olyan napokra, amikor nem sminkelek.
Nekem a hidratáló hatása se elég, de talán majd nyáron.

Update: Végül elhasználtam és nyáron már a hidratálása is elég volt. Mindenképp kipróbálok néhány másik fényvédőt, mert nem voltam 100%-osan elégedett vele, de tényleg nem volt rossz. Semmilyen bőrproblémát nem okozott, nem égtem le vele és az egyetlen problémám az volt, hogy fényes lett tőle az arcom (smink nélkül nem látványosan). Sajnos olyan fényvédőt még nem találtam, ahol ne ez lett volna a helyzet és az eddig próbáltak közül még ez volt a legjobb.