snowyfairy

Regisztráció dátuma: 2014. július 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. július 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alpecin Hajszesz

Alpecin Hajszesz
2020. július 16.

Update: Január óta heti 2x használom, de a hatása már semmit sem ér. A hajam eléggé hullik, igaz mellette nő is ezerel. Inkább hajnövesztésre való mint hajhullás megfékezésére.

Kb 8 hónapja hullik a hajam. Alapból kevés, vékonyszálú, szóval ápolószerek tömkelege van a fürdőszobában. Hiába a sok vitaminnak amit szedek, a hajam durván hullik.
Végső elkeseredésem hatására megvettem január 3-án. Így 1 hónap használat után a hajam drasztikus hullása megállt. A fésűn sem akad fenn 5 szálnál több. Ajánlom mindenkinek az Alpecint. Nem kell félni, hogy kiszárítja a fejbőrt, nekem alapból nagyon száraz a fejbőröm, de ez nem ront rajta. Heti 3 alkalommal használva csodákra képes. Az illata sem erős.

Kallos Lab35 Hajvégápoló Szérum

Kallos Lab35 Hajvégápoló Szérum
2020. július 16.

Enyhén nedves hajra kenem, a szőkített végekre. Nekem nagyon jól hidratálja a hajamat, mintha valóban a nedvességet bezárná. Ennyi pénzért megéri. Igaz az állaga olyan mézszerű ahogy előttem is említették. Tetszik ez selymes érzet a hajamon mintha a fodrásztól jöttem volna.

Kallos Hair Pro-Tox Sampon

Kallos Hair Pro-Tox Sampon
2020. július 16.

Eddig 2x mostam vele hajat, nem kimondottan ápoló, inkább egy hajöblítésnek való sampon. A Kallos Pro Tox termékcsaládban ez a leggyengébb termék. Mellé mindenképpen kell kondíciónáló és hajvégápoló. Habzása minimális a terméknek, viszonylag könnyű leöblíteni. Egészen sokáig elég a termék, heti 1-2 alkalommal való használattal. Inkább a nem festett/szőkített hajjal rendelkezőknek ajánlom ezt a sampont.

1 ÖSSZETEVŐ