snowyfairy

Regisztráció dátuma: 2014. július 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. július 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Betty Barclay Tender Blossom

Betty Barclay Tender Blossom
2020. február 2.

Valóban nagyon virágos az illata. A bőrömön fújás után a bazsarózsa dominál majd pár óra múlva napraforgós illatba megy át. A tartóssága nem túl jó, 8 órán belül maradéktalanul elillan. Az üvegcse cuki, a kis masnival. A 25 ml-es kiszerelés mindennapi használat mellett kb 2 hónapig elegendő, mivel naponta 2x kell használni, hogy legyen illat. Persze ennyi pénzért nem várható el a tartósság.

Alpecin Hajszesz

Alpecin Hajszesz
2020. február 2.

Kb 8 hónapja hullik a hajam. Alapból kevés, vékonyszálú, szóval ápolószerek tömkelege van a fürdőszobában. Hiába a sok vitaminnak amit szedek, a hajam durván hullik.
Végső elkeseredésem hatására megvettem január 3-án. Így 1 hónap használat után a hajam drasztikus hullása megállt. A fésűn sem akad fenn 5 szálnál több. Ajánlom mindenkinek az Alpecint. Nem kell félni, hogy kiszárítja a fejbőrt, nekem alapból nagyon száraz a fejbőröm, de ez nem ront rajta. Heti 3 alkalommal használva csodákra képes. Az illata sem erős.

Balea Men Sensitive Borotvakrém

Balea Men Sensitive Borotvakrém
2019. június 20.

Amit én vásároltam az gyakorlatilag illatmentes termék. Nekem nagyon jól bevált, nem leszek pöttyös a szőrtelenítés után. Meglepően olcsó termék.

1 ÖSSZETEVŐ