soakau

Regisztráció dátuma: 2012. január 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Recpect Your Elders Szappan

Lush Recpect Your Elders Szappan
2015. október 23.

Eddig ez tetszik a legjobban az új, itthon is kapható szappanok közül. Az illata számomra fekete ribizlis, kicsit hasonló a Comforterhez, de nem olyan édes, cukorka jellegű, inkább természetesebb, friss gyümölcs illatú. A bőrömet egyáltalán nem szárítja, bár én már jó ideje szappant használok zuhanyzáshoz. Krémes habot képez. Órákkal a fürdés után is érzem az illatát a bőrömön.

Lush Rose Jam Tusfürdő

Lush Rose Jam Tusfürdő
2015. október 14.

Különleges, a bőrön is tartós illat.

Lush The Greeench Dezodoráló Hintőpor

Lush The Greeench Dezodoráló Hintőpor
2015. augusztus 9.

Ez tényleg csodaszer! Teljes mértékben osztom diahlin és CandyCurses véleményét. Első deóm (nem csak alumentesek között), aminél nem aggódom, hogy nap végére kellemetlen szagom lesz.
Magában még nem próbáltam, mindig egy alumentes, nedves dezodor felé viszem fel, hogy jobban megtapadjon (nekem a CD citromos deója vált be). Az illata egész nap megmarad halványan, nem tolakodó, bármilyen parfümmel használható. Főleg szagsemlegesítésben jeleskedik, de izzadásgátló hatása is van.
Hátránya, hogy mivel por állagú, a sötét pólókon hónalj környéken könnyen nyomot hagy. Szerencsére vízben jól oldódik.
Kb négy hónapja használom, ez idő alatt el is fogyott egy üveggel, de még van mit gyakorolnom a felvitelével, néha túl sokat öntök és kb a fele a padlón köt ki.

2 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése: szarított mangó.