Best of Beauty 2019

Sofia1

Regisztráció dátuma: 2016. január 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Ziaja Kecsketejes Kézkrém

Ziaja Kecsketejes Kézkrém
2017. április 25.

Egy rakás ingyenes termékmintát kaptam ettől a gyártótól és úgy adta oda az eladó hogy természetes alapanyagokat tartalmaz. Meg is örültem neki. Boldogan kentem be ezzel a termékmintával a kezem. Nagyon hamar beszívta és egy ilyen filmréteget képezett a bőrömön, nagyon kellemes érzés volt. A szaga kicsit furcsa, majd utána jött a hidegzuhany. Egy idő múltán kifejezetten kiszárította a kezem a krém felkenése után kb 5-6 perc múlva száraz lett a kezem és furcsa érzetű. Átolvastam a termékmintán az összetevőket és a hajam az égnek állt. Nem csupán SLS-t tartalmaz a krém, hanem kétféle parabént is. Ziaja, természetes kozmetikumok :D :D :D No comment.

HappySkin Szurikáta Gyerek Testápoló Bio Jojobaolajjal

HappySkin Szurikáta Gyerek Testápoló Bio Jojobaolajjal
2017. április 25.

Felnőtt fejjel én is ezeket a gyerek termékeket használom. A Szurikáta azóta tégelyben van és nagyon könnyű kivenni belőle a krémet. Az összes Happy Skin terméket tégelybe kellene tenni hogy ki lehessen rendesen venni a tartalmát, mert a fiolás üvegekből nem lehet kiimádkozni a krémeket.
Nagyon jó kis krém, száraz, érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőr nagyon hálás tőle.
Megint csak azt tudom mondani mint a többi Happy Skin termékekre: nagyon gyorsan elfogy és nagyon drága. Emiatt azért 5 csillagot adok, mert nagyon jó termék :)

HappySkin Vidra Krémes Tusfürdő Gyerekeknek Bio Mandulaolajjal

HappySkin Vidra Krémes Tusfürdő Gyerekeknek Bio Mandulaolajjal
2017. március 31.

nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, rendszeresen ezzel mosakszom :-) egy hátránya van, hogy nagyon hamar elfogy és drága.