Best of Beauty 2019

sokkismalac

Regisztráció dátuma: 2011. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick
2019. március 7.

5 arnyalat van meg, 3at nagyon szeretek (Saggitarius, Gemini, Thick as Thieves). A Unicorn Blood tartossaga csalodas, lehet, rossz batchbe nyultam bele, a Chrysanthemum meg nagyon streaky, bar ez ennyire vilagos arnyalatoknal benne van a pakliban. Legjobban akkor tartanak, ha szajalapozozas nelkul 2x vegigmegyek, a szinek nagyon szepek, olyan szinek is jol allnak, amikbe ketelkedtem volna a netes kepek alapjan. zerintem az ar is oke ilyen minosegnel, igazabol a Unicorn Blood huzza le nalam egy csillaggal, az a klasszikus "konturosodo" folyekony ruzs.

Dermacol Make-Up Cover

Dermacol Make-Up Cover
2019. február 21.

- ár
- fedőképesség, nekem tényleg mindent elfed, jobban mint bármi más, és nekem ez a legfontosabb kritérium
- 3 hónapig elég nekem egy tubus, bár én a 207/8ast keverem és így két tubust használok el fél év alatt, úgy hogy minden nap használom

- tartósság, leginkább primertől meg setting spraytől függ, de van amikor 2 órát bír ki, van amikor 5-6ot
- oxidáció, inkább akkor vehető csak észre, amikor hosszabb ideig nem igazítom meg
- a csomagolás borzasztó, fixen kilyukad, de gondolom ez benne van abban, hogy viszonylag olcsó

megjegyzések:

- ha valaki lealapozózza a szemhéját vagy az ajkait is, akkor jobb ha kihagyja ezeket a felületeket ezzel, se a rúzs, se a szemhéjpúder nem annyira bír rajta megmaradni
- a szokásosnál is jobban függ a primer-púder-setting spray kombótól a teljesítménye, nekem mondjuk az alverde primer + setting spray / catrice púder kombó általában beválik
- nyáron valamennyire megolvad és nehezebben kezelhető
- zsírosabb krémeken/fényvédőkőn csúszik, de ez részint kiküszöbölhető megfelelő primerrel

L.O.V The Glowrious Highlighting & Bronzing Palette

L.O.V The Glowrious Highlighting & Bronzing Palette
2017. november 3.

a 020as a top bronzer-highlighter paletta ami kapható jelenleg boltban magyarországon. nem porzik, nem ül bele az arcpihékbe, építhető + a csomagolása is 10/10

1 MÁRKA

H&M