Soly77

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: -

Megnézem

L'Oreal Paris Les Macarons Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Macarons Liquid Lipstick
2022. május 11.

Kb két hétig vadásztam a 818 as világos rózsaszín árnyalatot, de sikerüt találnom ráadásul olyat ami még fel sem volt bontva... halleluja... viszont a dm-ben mondták hogy megszűnik ez a termék de lehet csak a 818 as szoval tudjatok róla.
Egyébként tényleg lerobbanthatatlan, nagyon szép és nem szárít. Útra kerekedek és beszerzek még pár árnyalatot.
Nagyon tetszik, most ez a kedvenc! Ajánlom (amíg kapható)

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2022. április 28.

Fantasztikus testápoló. Érthetetlen módon tavasszal mindig jobban kiszárad a bőröm mint egész télen... nem tudom az okát... kentem már ezen időszakban annyi mindent hogy felsorolni nem tudnám, de eddig ez volt a leghatásosabb. Semmi húzódás és semmi viszketés. Még az sem zavar hogy teljesen illatmentes. Arcra is kiváló (este). Nagyon ajánlatos termék az egész család tudja használni. 100 csillag

Inglot AMC Zselés Szemhéjtus

Inglot AMC Zselés Szemhéjtus
2022. február 15.

Nagyon pigmentált és tényleg gyönyörű és tartós a végeredmény, de sajnos nagyon hamar beszárad... a Duraline persze tudom de nonszensznek tartom ennyi pénzért hogy állandóan kutyulgatni meg javítgatni kell hogy lehessen vele dolgozni... attól függetlenül tényleg a legjobb tusok között van de pl MAC nekem soha nem száradt be...