Sompi1

Regisztráció dátuma: 2019. január 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2019. január 1.
Bőrtípus: -

Megnézem

Byredo 1996 Inez & Vinoodh EDP

Byredo 1996 Inez & Vinoodh EDP
2021. július 21.

Nekem is fontos dátum az életemben 1996, lehet enbek is sok köze van ahoz, hogy szeretem az illatot is. A Byredo üvegeket alapból nagyon szeretem. Jó kézbe venni, levenni a kupakját, szeretem, ahogy visszarántja és elforgatja a kupakot a mágnes. Több illattal ismerkedtem már tőlük és eddig ez és a Pulp a kedvencem. Az illat rajtam egyáltalán nem édes, nem bőrös, inkább virágos és poros. Melegebb időben töményebbnek és tartósabb érzem, mint hidegben. Szerintem inkább visszafogott, elegáns és mégis van benne valami egyedi. Lehet kevés még a tapasztalatom, - mainstreem illatokat egyáltalán nem ismerem-így nem tudom hasonlít e a lentebb felsoroltakra-, de nekem összességében harmóniát, nyugalmat, melegséget és egy kis csodavárást ad, amikor magamra fújom 🙂 Most, hogy lett egy üveggel spórolnom sem kell vele 🙂

Erno Laszlo Tengeri Iszap Szappan

Erno Laszlo Tengeri Iszap Szappan
2019. augusztus 6.

Az itteni vélemények alapján rendeltem, de nem vagyok elájulva tőle. Többet vártam 😐 pláne az ára alapján. Több, mint egy hónapja használom, de semmi változást nem tapasztaltam. Zsíros bőröm nem lett kevésbé csillogó és a miteszereim is megvannak 🤨.
Egyébként nem szárít, kellemes használni, de nem veszem újra.

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával
2019. augusztus 6.

Nagyon tetszik! Az illata, az állaha és a hatása is. Érzem, ahogy összehúzza a bőröm. Még csak 2x használtam, de biztosan el fog fogyni 😊