Sophia00

Regisztráció dátuma: 2019. február 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. február 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Gyógyszertári Kakaóvaj

Gyógyszertári Kakaóvaj
2019. június 8.

Gyógyszertárban vettem nem kb. 1 hónapja. Nagyon kedvesek voltak, nem volt semmi gond, nem akadékoskodtak. Elmondták, hogy használjam, teljes felvilágosítás kaptam. Nem is értem amit a többiek írtak.. mármint hogy lehetnek ilyen “kedvesek” a gyógyszertárakban, bár sajnos volt ahol velem is megesett..
Nagyon örülök, hogy a barátnőm rábeszélt és megvettem végre! Igazi csodaszer és nem mellesleg természetes is. Eddig shea vajat használtam, de a kakaóvaj nyert! Nagyon kellemes az illata, melegebb időben pedig könnyen olvad a bőrön. Nagyon szépen hidratálja a bőrt! Nekem nem okozott irritációt. Már próbáltam napozáshoz is, nagyon szépen lehet vele barnulni is! Egy kis darab az egész testre elég.

Skeyndor Derma Peel Pro

Skeyndor Derma Peel Pro
2019. június 3.

Intenzíven mégis gyengéden segíti a bőrt a megújulásában. Nagyon szépen egységesíti a bőrt, rendszeres használata mellett szépen halvanyulnak a bőrhibák!

FONTOS!!!!
Használata éjszakára ajánlott!
Használta mellett napközben fényvédő használta kötelező!!!!!!!!!!!! (Min. 15 SPF)

Joico Blonde Life 3 In 1 Violet Hab

Joico Blonde Life 3 In 1 Violet Hab
2019. június 3.

Egyszerűen imádom! Könnyű használat és azonnali hatás. A hamvasítás mellett kiválóan ápolja a hajat, puha és selymes tapintású lesz.