sophia1110

Regisztráció dátuma: 2012. január 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Drops Of Light Bőrvilágosító Habzó Arctisztító

The Body Shop Drops Of Light Bőrvilágosító Habzó Arctisztító
2019. április 24.

Hezitáltam, hogy megvegyem vagy sem, mert kicsit sokalltam az árát. De a TBS termékekben nem szoktam csalódni és nagyon jót tett a bőrömnek eddig minden amit próbáltam, így megvettem és nem bántam meg. Kevés mennyiség is bőven elég egy arcmosáshoz. Könnyen habzik. Puha lesz az arcom és nem szárítja ki ez a lemosó. Tényleg szép egységes lesz a bőröm, szemmel látható a hatás. Pedig nem vártam azonnali hatást, de egy alapos arcmosás utan mintha 10 évet fiatalodna a bőröm.

Alverde Augencreme Frische mit Bachblüten

Alverde Augencreme Frische mit Bachblüten
2018. december 29.

Hetek óta használom, de nem vagyok megelégedve vele. Száraznak érzem a bőrömet, ha bekenem ezzel a krémmel. Hosszabb távon sem látom, hogy hatásos lenne és a Body shopos szemkörnyék ápolómmal sokkal elégedettebb vagyok, mint ezzel. Csalódás.

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30
2017. szeptember 27.

Nagyon akarom szeretni ezt a krémet, mert baromi jót tett a bőrömnek. Másrészről hihetetlen módon fénylik az arcom tőle. De nap végén ha letörlöm az arcom, tényleg üdébb. Ez pedig fontos nekem, mert mostanában a sok munkától nagyon fáradtnak és nyúzottnak tűntem ez a krém viszont használ.
Még kísérletezgetek vele, hogy hogyan lenne a legjobb a használata, de egyelőre nem adom fel.
Az állaga egy picit nehéz de felkenve én nem éreztem, hogy fulladozna a bőröm alatta. Az illata kellemes, nem tolakodó.
Egyelőre 3 csillag, aztán meglátjuk.