sophia86

Regisztráció dátuma: 2012. november 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. november 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Instant Anti-Age The Eraser Alapozó

Maybelline Instant Anti-Age The Eraser Alapozó
2020. január 11.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Az ecsetet csak felkenésre használom, egyébként egy blenderrel oszlatom el egyenletesen a terméket, de tökéletesen elfedi a sötét karikámat. Nappali sminkre is kiváló, de estére erősebb sminkelésnél is lehet rá építeni, dolgozni vele. Csak ajánlani tudom, az ára is elég baráti.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2019. november 26.
(!)

Lehetőségem volt a tesztelő csapatban kipróbálni a boostert az arckrémmel együtt. Nem csalódtam, 2 hónapja használom őket együtt és látványos javulás következett be az arcbőrömbe, az eddigi néha száraz, kirepedezett arcom teljesen puha lett. A booster felkenés után egy picit ragacsos érzetet hagy maga után, de utána egyből megy az arckrém rá, így engem ez nem zavar. Ha elfogy, biztos újra veszem.

Manna Harmatos Hajnal Krémdeó

Manna Harmatos Hajnal Krémdeó
2019. november 26.

Már több tégellyel használtam, az illata nagyon tetszik és a hatása is. Nincsen kellemetlen szag még a nap végére sem. Nekem csak 4 csillag az miatt, mert kézzel kell felkenni, ezt annyira nem találom higénikusnak. De ezenkívül csak pozitívan tudok róla szólni. De látom most már van golyós változatban is, biztosan kipróbálom.